Ustawienia filtrów
Płeć
Kategoria
Marka
Cena
-
Objętość
-

Przewijanie

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Przewijanie

Noworodki są przewijane około dziewięć razy w ciągu 24 godzin, a starsze dzieci siedem razy. Poza okresem nocnym dziecko z reguły nie powinno przebywać w jednej pieluszce dłużej niż trzy godziny. Jak widać, zmiana pieluch jest ważną częścią opieki nad dzieckiem. W związku z tym wymaga odpowiedniego wyposażenia, aby zapewnić jego ogólny komfort. Ta sekcja skupia starannie wyselekcjonowane produkty, które ułatwią i usprawnią proces przewijania.

Pielęgnacja, ochrona i komfort w jednym

Wybierz w jednym miejscu wszystko, czego potrzebujesz do wygodnego i higienicznego przewijania swojego dziecka. Od nawilżających i łagodzących kosmetyków przeciw odparzeniom, przez mięciutkie pieluchy z materiału, aż po bardzo praktyczne jednorazowe podkłady do przewijania. Dzięki tym produktom możesz mieć pewność, że Twoje dziecko uzyska maksymalny komfort, ochronę i czystość przy każdej zmianie pieluszki.

Przewijanie ponownie z pieluchami z materiału?

Ostatnio wielorazowe pieluchy z materiału ponownie zyskują na popularności. Są poszukiwane przez rodziców preferujących naturalne i delikatne materiały, ewentualnie rodziców małych alergików. Pieluszki z materiału bowiem oddychają naturalnie i minimalizują ryzyko podrażnień skóry. Są przyjazne dla środowiska, ponieważ można je prać i używać ponownie. Dodatkowo idealnie dopasowują się do ciała dziecka, któremu jest w nich bardzo wygodnie. Jednak pieluchy muślinowe w pastelowych kolorach służą nie tylko do przewijania, ale także jako kocyki podczas karmienia czy podkłady, więc zdecydowanie powinny znaleźć się w wyprawce każdego noworodka.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest