Ustawienia filtrów
Płeć
Kategoria
Marka
Cena
-
Objętość
-

Pudełka na smoczki

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Pudełka na smoczki

Dla wielu niemowląt smoczki są niezbędnym akcesorium do uspokojenia się i szybszego zaśnięcia, a ich zgubienie lub zanieczyszczenie może być dużym problemem dla rodziców. Dlatego etui na smoczek to świetne rozwiązanie. Pozwala zawsze mieć pod ręką drogocenny smoczek, gotowy do swych magicznych zadań!

Poręczny pomocnik i modny dodatek dla niemowląt

Nowoczesne etui na smoczki posiadają praktyczne uchwyty, które pozwalają przypiąć je do wózka, fotelika samochodowego lub paska spodni. Przede wszystkim utrzymują smoczek w stanie higienicznym, co jest bardzo ważne dla dzieci. Etui z naszej oferty wykonane jest z bezpiecznych materiałów i nie zawierają BPA, dzięki czemu rodzice nie muszą martwić się o zdrowie swoich dzieci. Są również łatwe w utrzymaniu czystości, co jest podwójnie mile widziane przez rodziców małych dzieci. Co więcej, nadają się dla dzieci już od urodzenia. Ładne etui na smoczek może więc stać się prezentem dla dziecka, które odwiedzasz po raz pierwszy.

Właściwa konserwacja etui na smoczek powinna być delikatna

Praktyczne etui na smoczek to pewnego rodzaju symbol miłości i ochrony, którą pragniesz zawsze zapewniać swojemu dziecku. Z pewnością warto go mieć dla świętego spokoju podczas codziennego używania smoczków. Nie zapominaj jednak, że etui na smoczek nie należy wkładać do zmywarki lub sterylizatora, ani wygotowywać. Po prostu wymaga łagodnego obchodzenia się, aby mogło długo i niezawodnie służyć w Twojej rodzinie.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: