Pudełko do wielokrotnego napełnienia

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Pudełko do wielokrotnego napełnienia

Elegancka kasetka wielokrotnego użytku jest przydatnym pomocnikiem do długotrwałego użytkowania. Szczególnie nadaje się do torebki na codzienne i dłuższe wycieczki, pozwala mieć przy sobie cienie do powiek i inne niezbędne kosmetyki . Dzięki temu zaoszczędzisz także w przyszłości, ponieważ kupujesz tylko zawartość, a nie cały opakunek. W ten sposób zachowujesz się również ekologicznie.

Kasetki wielokrotnego użytku Artdeco

Popularne kasetki wielokrotnego użytku są wprowadzane na rynek przez niedrogą [niemiecką markę Artdeco] (https://www.parfemy-elnino.cz/artdeco/). Początkowo służyła tylko wizażystom, ale z czasem przeniknęła także do domów na całym świecie. Zakup u nas kosmetyki do makijażu i kasetki wielokrotnego napełniania - na pewno będziesz z nich zadowolony.

Najpopularniejsza kasetka wielokrotnego napełniania

Najpopularniejszą jest kasetka magnetyczna z mechanizmem przesuwnym Artdeco Magnetic Palette . Możesz jej używać do przechowywania różu, kamuflażu, pudru lub do pięciu mono cieni do powiek. Dzięki poręcznemu mechanizmowi przesuwającemu się kasetka będzie zawsze łatwa w obsłudze.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: