Z tego produktu jestem bardzo zadowolona jest rewelacyjny i wydajny, a dzięki buteleczce z dozownikiem nie ma problemu z wyciskaniem kremu. Dla mnie super.
Bardzo dobry krem nawilżający, nadaje się do każdego rodzaju skóry - nie tylko suchej. Dobrze się wchłania, idealny pod makijaż. Mogę polecić bo używałam. Dodatkowo rewelacyjna cena - niestety kupowałam drożej w strefie bezcłowej w zeszłym roku :-( Dla 25+
Produkt stosuję kilka dni ale już widać efekty, skóra wydaje się wygładzona, "worki" pod oczami znacznie się zmiejszyły. Myślę, że po dłyższym stosowaniu bedzie jeszcze lepiej
Produkt stosuję kilka dni ale już widać efekty, skóra wydaje się wygładzona, "worki" pod oczami znacznie się zmiejszyły. Myślę, że po dłyższym stosowaniu bedzie jeszcze lepiej
mam 36 lat i cerę mieszaną.serum błyskawicznie się wchłania,zmniejsza widoczność porów,powoduje efekt aksamitnej skory,nie pozostawia tłustego filmu i co ważne- nie powoduje efektu-matowej ziemistej nienawilżonej skory.Nie wiem czy odmładza,stosuję dopiero drugi tydzień.raczej upiększa skórę niż odmładza.Gorąco polecam-klientka z Gdyni
mam 36 lat i cerę mieszaną.serum błyskawicznie się wchłania,zmniejsza widoczność porów,powoduje efekt aksamitnej skory,nie pozostawia tłustego filmu i co ważne- nie powoduje efektu-matowej ziemistej nienawilżonej skory.Nie wiem czy odmładza,stosuję dopiero drugi tydzień.raczej upiększa skórę niż odmładza.Gorąco polecam-klientka z Gdyni
Krem rewelacja, już po pierwszym zastosowaniu widać efekty.
Opis producenta zgodny z efektami, faktycznie niweluje opuchnięcia,rozjaśnia cienie. Dla mnie najlepszy krem ze wszystkich,które dotychczas stosowałam.
Krem rewelacja, już po pierwszym zastosowaniu widać efekty.
Opis producenta zgodny z efektami, faktycznie niweluje opuchnięcia,rozjaśnia cienie. Dla mnie najlepszy krem ze wszystkich,które dotychczas stosowałam.
Oryginalne perfumy i kosmetyki z pewnych dystrybucji.
Międzynarodowa marka z dużym zaufaniem.
Tysiące produktów dostępnych od ręki.
DPD lub InPost Paczkomaty.