Polecam wszystkim
Polecam
Tak
Świetny zapach, łagodzi swędzenie i "łupież" brody!
Miękka, miodowa konsystencja, przyjemnie natłuszcza usta. Trzyma się ok. godziny, może dwóch. Największy plus to w naturalny skład. Trudno było ocenić kolor po grafikach, odcień okazał się ostatecznie zupełnie bezbarwny.
Zdecydowanie polecam
Nie polecam.
Tak
Taki normalny,szału niema a i efektów po użyciu jednego opakowania nie widać.
ZDECYDOWANIE POLECAM
Oryginalne perfumy i kosmetyki z pewnych dystrybucji.
Międzynarodowa marka z dużym zaufaniem.
Tysiące produktów dostępnych od ręki.
DPD lub InPost Paczkomaty.