Zaczęłam dopiero stosować serum więc jeszcze nie widzę efektów, poza tym że ładnie nawilża twarz i wygładza. Zaczęłam go stosować dodatkowo do kremu tej samej firmy o tych samych właściwościach na plamy tzw. ostudę. Czekam na efekty.
Trudno mówić o efektach,bo stosuję dopiero 4 dni, ale jestem bardzo zadowolona
Produkt bardzo dobry. Używam od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona.
Używam mleczka od dłuższego czasu, jestem bardzo zadowolona, bardzo dobrze radzi sobie z demakijażem okolic oczu. Polecam
Po kilku dniach stosowania mogę z pewnością polecić ten kremik. Jak dla mnie super. Konsystencja. Cera gładsza. Super
Bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej powłoki i naprawdę nawilża. Według mnie bardzo dobry dla cery mieszanej, której jestem posiadaczką. Dla niektórych męczący może być zapach - mocny zapach kwiatu pomarańczy (neroli), ale to kwestia gustu.
Bardzo dobry krem, nie uczula, przyjemnie pachnie, nie pozostawia tłustego filmu.
Maseczkę używam od lat . jest świetna do suchek skóry
dobry, lekki, nawilzajacy krem do twarzy idealny pod makijaz...
bardzo dobry krem, świetnie zmniejsza cienie pod oczami
Oryginalne perfumy i kosmetyki z pewnych dystrybucji.
Międzynarodowa marka z dużym zaufaniem.
Tysiące produktów dostępnych od ręki.
DPD lub InPost Paczkomaty.