Kosmetyk dobrze wygładza Tyle mogę powiedzieć po 4 dniach stosowania.
Zapach elegancki, kobiecy, zdecydowany z ktorym nie moge się rozstać od 4 lat. Słodki, nie kwiatowy.
Świetny dla zmatowienia i wygładzenia cery. Wspaniała pielęgnacja pod makijaż.
Bardzo dobry produkt. Doskonale nawilża, świetny pod makijaż. Polecam
miałąm próbkę i bardzo dobrze się sprawdziła przy mojej mieszanej cerze z rozszerzonymi porami. Zobaczymy jak sprawdzi się przy dłuższym użyciu.
Wcześniej miałam zwykły , teraz wzięłam nutri i muszę powiedzieć, że raczej nie do tłustego typu cery. Zwykły liberator ładnie matuje. A o tym, że mam zauważalnie mniej widocznych zmarszczek nie muszę mówić:)
Zaczęłam dopiero stosować, ale już jestem zadowolona.
jeden z niewielu kremów , który pozwala mnie rano wstać bez uczucia ściągniętej skóry na twarzy . jest troche tłusty, więc na dzień sie nie nadaje, choć czasem stosuję jego na dzień , bardzo wydajny. Ogólnie - dla mnie znakomity
Stosuję ten krem już od kliku i wciąż jestem zadowolona z efektów jego działania. Skóra twarzy jest dzięki niemu dobrze nawilżona i jędrna. Po prostu " łyżkami mogłabym go jeść" :-)
Krem napina skórę i nawilża, ale używam od 4 dni więc nie mogę więcej napisać
Oryginalne perfumy i kosmetyki z pewnych dystrybucji.
Międzynarodowa marka z dużym zaufaniem.
Tysiące produktów dostępnych od ręki.
DPD lub InPost Paczkomaty.