Opinii brak. Zakupiony Balsam po goleniu jest dla mężczyzny, więc trudno kobiecie wypowiadać się na temat tego produktu.
Doskonały balsam, który nawet suchej skórze przynosi ulgę. Fantastycznie pachnie, pudrowo i delikatnie, nie zostawia tłustej powłoczki, skóra jest niesamowicie wygładzona. \nDla skóry bardzo suchej jak moja utrzymuje nawilżenie przez ok 18 godzin. \nPolecam,balsam doskonały. \nPolecam zakupić w wersji litrowej.
Bardzo dobry krem, który wygładza dłonie i świetnie nawilża.
Bardzo dobry produkt i super zapach. Gorąco polecam :)
Sprawdzony, doskonały dezodorant w sztyfcie na lato.
Używam od jakiegoś czasu i działa skutecznie, polecam
Produkt OK. Używam od wielu lat - dotąd kupowałem w Sephorze. Szkoda, że wersja 72h w odróżnieniu od poprzedniej ma charakterystyczny zapach.
Duże opakowanie, bardzo dobrze się wchłania, dobra konsystencja, ładny zapach, ładne opakowanie, Używam go dopiero od kilku dni więc na efekty jest jeszcze za wcześnie
Boski, kocham go ponad wszystko! ;) pachnie cały dzień, jest idealny, uwielbiam jak oplata moje ciało :)
Produkt oryginalny.W sklepie kupuję ,mam zaufanie i polecam.
Oryginalne perfumy i kosmetyki z pewnych dystrybucji.
Międzynarodowa marka z dużym zaufaniem.
Tysiące produktów dostępnych od ręki.
DPD lub InPost Paczkomaty.