produkt pierwsza klasa jak dla moich włosów...nie skleja włosy nie są przetłuszczone i co najważniejsze jak je uformuje tak się trzymają....
Odżywka ma delikatną konsystencję. Łatwo ją rozprowadzić. Już po pierwszym użyciu czuć różnicę. Włosy są bardzo delikatne w dotyku. Zapach kosmetyku - rewelacja.
dam niewielką ilość na wilgotne włosy, po czym suszę suszarka. Krem ładnie podkreśla skręt włosów nie obciążając ich o ile nie przesadzi się z ilością.
Szczotka rewelacyjna, bardzo dobrze rozczesuje długie i poplątane włosy zarówno mokre i suche. Polecam.
super cena! polecam produkt idealny dla dlugich wlosow z tendencja do plontania sie podczas mycia
nadaje tekstury włosom, stabilizuje i wzmacnia puszące się, trudne do układania włosy, ma cudowny zapach i jest superwydajna
Rewelacyjny. Kondycja włosów poprawiła się po miesiącu stosowania. Kupiłam kolejną butelkę. Gorąco polecam.
świetna szczotka polecam ją każdemu, dla dzieci idealna nie ciągnie włosów nie wyrywa jest po prostu rewelacyjna.
Kupiłam dla wnusi.Ale jest dobry bo ciągle go używa.
Bardzo dobra pasta, starcza na bardzo długo i świetnie układa włosy. Wystarczy odrobinka by dobrze ułożyć :)
Oryginalne perfumy i kosmetyki z pewnych dystrybucji.
Międzynarodowa marka z dużym zaufaniem.
Tysiące produktów dostępnych od ręki.
DPD lub InPost Paczkomaty.