produkt bardzo dobry, polecam osobom mającym problemy z rozczesywaniem; zarówno na sucho jak i na mokro. W ciągu 7 dni używania szczotki straciłam/wyrwałam sobie tyle włosów, co zwyczajnym grzebieniem w ciągu jednego dnia. Włosy są bardziej sypkie i nie sklejają mi się w ciągu dnia. Nie wiem, co ta szczotka ma w sobie. Wygląda naprawdę niepozornie, jak szczotka dla psa lub konia, ale jest naprawdę ...
dobry i wart polecenia xD przynajmniej moja mama nie narzeka na nic bo to dla niej zrealizowalem zakup :)
dobry i wart polecenia xD przynajmniej moja mama nie narzeka na nic bo to dla niej zrealizowalem zakup :)
Bardzo fajny enegetyzujący produkt!! Włosy są bardzo błyszczące i nawilżone, świetnie się układają. I najważniejsze: REWELACYJNY ZAPACH!!!! Dodatkowa największym plusem jest to, że zarówno szampon jak i odżywka maja pompki, co bardzo ułatwia dozowanie.
Bardzo fajny enegetyzujący produkt!! Włosy są bardzo błyszczące i nawilżone, świetnie się układają. I najważniejsze: REWELACYJNY ZAPACH!!!! Dodatkowa największym plusem jest to, że zarówno szampon jak i odżywka maja pompki, co bardzo ułatwia dozowanie.
Bardzo dobry olejek, ładnie pachnie, włosy są delikatne, jedwabiste, nie są obciążone.
Bardzo dobry olejek, ładnie pachnie, włosy są delikatne, jedwabiste, nie są obciążone.
Maska pielęgnująca włosy farbowane.Intensywnie odżywia.Pomaga w odbudowie włosów koloryzowanych.Do każdego rodzaju włosów.
Piękny zapach.Wystarcza na bardzo długo.Opakowanie cudowne-po prostu urocze.
Dodaje struktury i utrwala fryzurę. Rozdziela i wygładza niesforne kosmyki nadając im lekko matowe wykończenie.
Oryginalne perfumy i kosmetyki z pewnych dystrybucji.
Międzynarodowa marka z dużym zaufaniem.
Tysiące produktów dostępnych od ręki.
DPD lub InPost Paczkomaty.