Replay Jeans Original! For Him Wody toaletowe dla mężczyzn

Opis produktu

Daj się oczarować wyjątkowej atmosferze lata w zapachu wody toaletowej dla mężczyzn Replay Jeans Original! For Him, który jest pełen świeżości i energii. Oprócz świeżości zapachowi nie brakuje jednak elegancji, co znajduje również odzwierciedlenie w przezroczystym designie flakoniku. Wprowadzony na rynek w 2012 roku orientalno-ambrowy zapach przeznaczony jest dla nowoczesnego mężczyzny, który rozgrywa grę życia według własnych zasad. Dla mężczyzny, który wie, że dzięki idealnie dopasowanym dżinsom i perfekcyjnemu zapachowi może zrobić wszystko, co zechce.

Orientalno-ambrowy zapach dla nowoczesnych mężczyzn

Obiecany przypływ świeżości przejawia się już w akordach wstępnych. Nawet w upalne, letnie dni zapewnią pożądane orzeźwienie dzięki odświerzającym akordom bergamotki, cytryny i kolendry. Zamieszanie do zapachu wnosi korzenne tętniące serce, przedstawiające współbrzmienie limonki, mięty, bylicy i gałki muszkatołowej. Wonny koncert kończy słoneczna ambra i drewno palisandrowe.

Zapach, który łatwo stanie się Twoją drugą skórą? Zapach męskiej wody toaletowej Replay Jeans Original! For Him, która nadaje się do noszenia na co dzień i doskonale wyróżnia się w ciepłe wiosenne i letnie dni.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: