Suszarka do włosów

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Suszarka do włosów

Suszarki do włosów nie tylko szybko wysuszają włosy po umyciu, ale także pozwalają uzyskać wymarzoną fryzurę. Na przykład dyfuzor, specjalna nasadka na suszarkę, podczas suszenia skutecznie dostosuje faliste i kręcone włosy. Suszarka do włosów z jonizacją gwarantuje ochronę włosów podczas procesu suszenia.

Jak wybierać suszarkę do włosów?

Wybierz suszarkę do włosów w zależności od mocy, możliwości regulacji temperatury, prędkości przepływu powietrza, dodanych nasadek i ewentualnie także specjalnych właściwości. Popularna jest na przykład jonowa podróżna suszarka do włosów Bio Ionic Traveldryer, która dodaje blasku włosom, a jednocześnie je nawilża i wygładza. U podróżnych suszarek spodziewać się należy jednak niższej wydajności.

Chroń włosy przed wysokimi temperaturami

Przed prostowaniem, kręceniem i jeszcze bardziej wymagającym suszeniem zawsze używaj [produkt do stylizacji termicznej] (https://www.parfemy-elnino.cz/pripravky-pro-tepelny-styling), który niezawodnie ochroni włosy i zapobiegnie ich zniszczeniu. Doskonałe profesjonalne produkty do stylizacji są sprzedawane przez Wella, Tigi, Revlon Professional, L'Oréal Professionnel i Schwarzkopf. Zawierają składniki ochronne i odżywcze, a niektóre nawet utrwalają fryzurę.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: