Ustawienia filtrów
Płeć
Marka
Cena
-
Typ produktu
Objętość
-

Szczotkeczki do twarzy

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Szczotkeczki do twarzy

Zafunduj sobie skuteczną szczoteczkę oczyszczającą skórę! Dzięki niej uzupełnisz produkty kosmetyczne slużące do oczyszczania skóry - peelingi, żele oczyszczające, kremy, wody, mleczka, mydła, pianki i wody micelarne. Za pomocą szczoteczki możesz oczyścić skórę jak w salonie kosmetycznym. To sprytne narzędzie usuwa martwe komórki skóry, kosmetyki do makijażu i głębokie zanieczyszczenia . Twoja skóra będzie promienna, młodzieńcza i, co najważniejsze, zdrowa.

Jak używać szczoteczki do oczyszczania skóry

Na rynku dostępne są szczecinowe szczoteczki oczyszczające z oscylującą głowicą wibracyjną lub silikonowe szczoteczki dźwiękowe, które wykorzystują impulsy dźwiękowe do dokładnego oczyszczenia skóry. Clinique to jedna z najlepszych marek produkujących szczoteczki do oczyszczania cery. Kosmetyczki zalecają stosowanie szczoteczek oczyszczających w warunkach domowych dwa razy w tygodniu przez dwie minuty , oczywiście po podstawowym demakijażu skóry odpowiednim produktem kosmetycznym. Jeśli masz bardzo wrażliwą lub skłonną do trądziku skórę, nie używaj szczoteczki lub tylko model z cienkim włosiem.

Jak należy dbać o ten produkt kosmetyczny

Głowicę szczoteczki należy po użyciu zdezynfekować , wysuszyć, ale nie w wilgotnej łazience oraz wymienić raz na kwartał . Ponieważ do jednego urządzenia można mieć wiele głowic, szczoteczka do oczyszczania skóry jest dobrą inwestycją w domu zamieszkiwanym przez wiele kobiet. A czy wiesz, że mężczyźni również polubili ten produkt kosmetyczny? Po oczyszczeniu twarzy szczoteczką mają perfundowaną skórę i mniej zarośniętą brodę.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: