Tangle Teezer Salon Elite

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O serii Tangle Teezer Salon Elite

Marka Tangle Teezer od ponad 10 lat działa w dziedzinie upiększania włosów i ma na swoim koncie szczotki, które oferują kobietom i mężczyznom na całym świecie doskonałe rozczesanie nawet najbardziej splątanych włosów. W procesie powstawania marki Tangle Teezer uczestniczył angielski fryzjer Shaun Pulfrey, wykorzystując swoją wiedzę do stworzenia szczotki, która podbiła świat.

Udoskonalony design

Seria Tangle Tezeer Salon Elite wylansowała nowy, udoskonalony design, który przylega do głowy kompletnie całym włosiem, dzięki czemu zapewnia skórze przyjemny masaż i doskonałe rozczesanie suchych i mokrych włosów od nasady aż po same końcówki. Cienkie i elastyczne włosie opatentowane przez markę Tangle Tezeer zostało na szczotce specjalnie rozmieszczone, dzięki czemu potrafi zginać się nad splątanym miejscem.

Perfekcyjnie rozczesane włosy bez kompromisów

Seria Salon Elite natychmiast stała się gwiazdą wśród szczotek. Szczotki Salon Elite łatwo rozczesują włosy, pozostawiając je lśniące i pozytywnie oddziałują na skórę głowy, a przede wszystkim doskonale trzymają się w dłoni dzięki ergonomicznemu kształtowi. Wybieraj z szerokiej gamy kolorów i znajdź szczotkę, która będzie idealnie pasować do Twojej dłoni.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: