TOM FORD Grey Vetiver Wody perfumowane dla mężczyzn

Dostępny   |  (ID: )
 
  380,80
Doręczymy
Odbiór osobisty
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

O tym, jak odurzający może być aromat wetywerii, przekona Cię zapach wody perfumowanej dla mężczyzn TOM FORD Grey Vetiver, której centralnym składnikiem jest właśnie wetyweria, od której wzięła swoją nazwę. Drzewno-korzenny zapach, który potrafi zawrócić w głowie niejednej kobiecie, został wprowadzony na rynek w 2009 roku. Rozgrzewający i długotrwały zapach, zamknięty w buteleczce o eleganckim designie, został stworzony dla pewnego siebie i uwodzicielskiego mężczyzny o wyrazistym stylu. Zachwyci również Ciebie?

Drzewno-korzenny zapach dla charyzmatycznych mężczyzn

Świeżość, tak jednym słowem można podsumować otwierające akordy, które ujawniają aromat cytrusów wraz z zapachem kwiatu pomarańczy i szałwii. Po tym, jak nuty wstępne zanikną, przychodzą do głosu pikantne nuty ukryte w sercu. Zapach korzenia irysa łączy się z gałką muszkatołową i aromatem jamajskiego pieprzu. W bazie dominuje wetyweria, której świeży, a jednocześnie ziemisty aromat został dodatkowo wzmocniony rozgrzewającymi tonami drzewnymi, zapachem słonecznego bursztynu i akordami mchu dębowego.

Zapach wody perfumowanej dla mężczyzn TOM FORD Grey Vetiver nadaje się zarówno do noszenia na co dzień, jak i na specjalne okazje.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest