TOM FORD Soleil Blanc Wody perfumowane

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Nie ma fana mody, który by nie znał pojęcia Tom Ford. Jego pełne imię i nazwisko to Thomas Carlyle Ford. Jest odnoszącym sukcesy projektantem mody, ale także reżyserem. Na przykład stworzył znany film Single Man. Z artystycznego punktu widzenia Ford po prostu odnosi sukcesy we wszystkim, czego się dotknie. Jakże by mogło być inaczej, gdyż uczył się od najlepszych w domach mody Gucci i Chloé. Później, kiedy założył swoją prywatną markę, która skupia się głównie na ubraniach, dodatkach i okularach, postanowił odświeżyć jej asortyment kosmetykami i zapachami. Po udanej współpracy z gigantem kosmetycznym Estée Lauder stworzył własną, wyróżniającą się kolekcję perfum o nazwie Tom Ford Private Blend. To wyjątkowo luksusowe i wysokiej jakości niszowe zapachy. Każde perfumy Toma Forda są klejnotem, nawet jeśli chodzi o buteleczkę. Kształty każdego pojemniczka nawiązują do jego zamiłowania do architektury, którą studiował. Dodatkowo możesz wzbogacić swoje ulubione perfumy niszowe o ich formę w postaci olejku do ciała, żelu pod prysznic, mydła czy świeczki do wnętrz.

Woda perfumowana TOM FORD Soleil Blanc ucieleśnia odświeżający blask. Jasna i ostra, wręcz zalana jaskrawym aromatem cytryny. TOM FORD Soleil Blanc, z wibrującym połączeniem kwiatów i ambry, odzwierciedla krystaliczną czystość odbicia promienia białego słońca. Pachnące ucieleśnienie rozbłysku z nieba na tafli wody było inspiracją do jej narodzin. Głowa zapachu skrywa pikantny, a mimo to delikatny różowy pieprz, który uzupełniają bergamotka i kardamon. To trio zostało dodatkowo wzmocnione szczyptą pistacji. W nutach serca odnajdziemy subtelny jaśmin z Egiptu, kojący ylang-ylang i tuberozę. Ta ostatnia esencja znana jest ze swoich działań antystresowych i zdolności do obniżania poziomu kortyzolu. Baza Soleil Blanc urzeka połączeniem niepowtarzalnego kokosa ze słodką i rozgrzewającą fasolą tonka. Finałowy duet uzupełniają ciepłe nuty ambry i pudrowego słodkawego benzoesu z kroplą gorzkich migdałów.

Wspaniały zapach TOM FORD Soleil Blanc został stworzony przez Nathalie Gracia Cetto w 2016 roku. W krótkim czasie ten oszałamiający zapach unisex zyskał sobie niesamowitą liczbę fanów na całym świecie. Nie mogło być inaczej, ponieważ potrafi swoim uzależniającym składem przenieść na prywatną wyspę, gdzie lato i ciepło promieni słonecznych trwają cały rok. Daj się ponieść tej idei i rozmarz się dzięki perfumom Soleil Blanc.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: