Tommy Hilfiger Tommy Girl Now Wody toaletowe dla kobiet

Dostępny   |  (ID: )
143,70
Doręczymy
Odbiór osobisty
Dostępny   |  (ID: )
79,42
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda toaletowa Tommy Hilfiger Tommy Girl Now to cytrusowo-kwiatowy zapach dla kobiet ze zmysłową nutą piżma, świeżej zieleni i pikantnych przypraw. Powstał w pracowni popularnej amerykańskiej marki Tommy Hilfiger w 2018 roku. Dzięki zapachowi Tommy Girl Now dołącz do grona kobiet fatalnych, czyli femme fatale, które istnieją jako fenomen od niepamiętnych czasów. Pierwszą femme fatale była sama biblijna Ewa, a następnie Kleopatra, Judyta, Helena Trojańska, Mata Hari i inne uwodzicielskie, wyrafinowane kobiety.

Od mandarynki po zwierzęce piżmo

Damskie perfumy Tommy Hilfiger Tommy Girl Now otwiera energiczna mandarynka i bergamotka, które w sercu przeplatają się z magnolią, mahoniem i miętą. Po około dwóch godzinach następuje spektakularne zakończenie złożone z akordów piżma i kaszmiru. Piżmowe i kaszmirowe akordy zawierają substancje podobne do feromonów i oddziałują na otaczających Cię mężczyzn na poziomie instynktów.

Egzystuje też Tommy Now – zapach partnerski

W tym samym czasie została wprowadzona na światowe rynki również męska woda toaletowa Tommy Hilfiger Tommy Now, która tworzy zgrany duet z kompozycją Tommy Girl Now. Ma dokładnie takie samo otwarcie jak wersja damska - mandarynkowo-bergamotkowe. W sercu do tych esencji dołączają się akordy kardamonu, imbiru i geranium. Baza należy do długotrwałego zapachu drzewa ambrowego i mchu. Zafunduj kompozycję Tommy Now swojemu partnerowi i udajcie się na spotkanie towarzyskie jako absolutnie niezwykle czarująca para! Przekonacie się, jak wielu znajomych i nieznajomych będzie chciało zainspirować się Waszym wizerunkiem.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest