Trussardi Donna 2016 Wody toaletowe dla kobiet

Dostępny   |  (ID: )
152,50
Doręczymy
Odbiór osobisty

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
Dostępny   |  (ID: )
132,20
Dostępny   |  (ID: )
118,10
Dostępny   |  (ID: )
89,50
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Otul się zachwycającym zapachem wody toaletowej dla kobiet Trussardi Donna 2016, która łączy w sobie subtelne nuty kwiatów, aromat soczystych owoców i egzotyczne akordy Orientu. Ta niezwykła kompozycja powstała z myślą o pewnych siebie kobietach, które świetnie czują się w centrum uwagi i mają odwagę pokazać światu swoją prawdziwą naturę. Z subtelnym i eleganckim charakterem wody toaletowej Donna 2016 doskonale koresponduje jego stylowy flakon.

Kwiatowo-orientalna kompozycja

Iskrzący wonny koncert rozpoczynają soczyste akordy owoców: yuzu, cytrona i melona. Serce perfum ma subtelny charakter dzięki nutom kwiatu pomarańczy, lotosu oraz herbaty jaśminowej. W bazie kompozycji dominują tony drzewne. Aromat cedru i sandałowca połączono z paczuli i smakowitą wonią świeżo rozkrojonej laski wanilii.

Podkreśl swój styl wyjątkowym zapachem wody toaletowej Trussardi Donna 2016.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: