UMBRO Ice Wody toaletowe dla mężczyzn

Opis produktu

Woda toaletowa UMBRO Ice to wyjątkowo odświeżająca kompozycja dla wszystkich miłośników sportu. Elegancki przezroczysty flakonik skrywa prawdziwą eksplozję energii, na którą składają się rześkie akordy cytrusów i bergamotki oraz zmysłowe tony drzewa sandałowego, żywic wonnych oraz piżma. Zapach UMBRO Ice możesz nosić wszędzie - do pracy, na siłownię i na wieczorne wyjścia.

Mroźny upajający zapach

Któż oparłby się fali orzeźwienia w trakcie gorących letnich dni? Wystarczy parę kropli wody toaletowej UMBRO Ice, by znów poczuć się lekko i świeżo. Kompozycja ta sprawdzi się także podczas chłodnych i deszczowych miesięcy, dodając Ci siły i motywacji do działania. Z zapachem UMBRO Ice zaczniesz każdy dzień z energią!

Perfumy futbolowej marki UMBRO

Perfumy UMBRO Ice stworzyła brytyjska marka, która specjalizuje się w produkcji sprzętu i akcesoriów piłkarskich. W pierwszych latach swojego istnienia firma zajmowała się przede wszystkim szyciem ubrań i dopiero w 1985 roku wypuściła na rynek słynne buty do piłki nożnej. Najnowszym segmentem działalności UMBRO są perfumy inspirowane sportem i piłkarzami. Wypróbuj wodę toaletową UMBRO Ice i poczuj jej siłę na własnej skórze!

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: