Woda perfumowana do tekstyliów

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Woda perfumowana do tekstyliów

Woda perfumowana do tkanin, zwykle w butelce ze sprayem , służy do szybkiego i skutecznego perfumowania odzieży, pościeli, zasłon, firanek, sof, dywanów, torebek, walizek i butów. Oprócz odświeżania i perfumowania wszystkich rodzajów tkanin , może również pochłaniać nieprzyjemne zapachy. Podaruj sobie przyjemny zapach we wnętrzu domu lub po otwarciu walizki na urlopie! Możesz również odświeżyć siedzenia samochodu rodzinnego perfumowaną wodą do tekstyliów.

Jak się obchodzić ze specjalnym perfumem na tkaniny

Intensywny zapach na tkaninach jest zwykle aplikowany przez rozpylanie z odległości 30 cm . Podczas aplikacji chroń oczy i przechowuj produkt poza zasięgiem dzieci i zwierząt. Jeśli przypadkowo płyn dostanie się do oczu, należy wypłukać oczy wodą a w razie przypadkowego połknięcia, natychmiast zwróć się do lekarza.

Marki produkujące wodę perfumowaną do tkanin

Wody perfumowane do tkanin, oparte na wodzie i olejkach eterycznych, są produkowane przez włoską markę Nasoterapia, znaną również w asortymencie domowych zapachów. Swą siostrę w postaci zapachu przenikającego wszelkie tkaniny ma także woda perfumowana Prada Infusion D'Iris o kwiatowo-piżmowo-drzewnym damskim zapachu. [Legendarna włoska marka Prada] (https://www.parfemy-elnino.cz/prada/) tworzy luksusową modę i dodatki od 1913 roku. Była prezentowana także w filmach Diabeł ubiera się u Prady, Prawdziwa blondynka lub w serialu Seks w mieście oraz Przyjaciele. Prada, marka hollywoodzkich gwiazd, nieustannie zaskakuje nowościami pełnymi fantazji, które docenią „miłośnicy perfum”.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: