Xerjoff Casamorati 1888 Regio Wody perfumowane

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Nawet najbardziej wymagający miłośnicy wyjątkowego świata niszowych perfum będą oczarowani perfumowaną wodą Casamorati 1888 Regio marki Xerjoff. Unikalny korzenny zapach jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, którzy lubią zapachy, wyróżniające się na tle innych. Zapach Casamorati 1888 Regio zachwyci Cię wysoką jakością i starannym doborem poszczególnych składników oraz magicznym designem flakonika.

Korzenny zapach unisex

Woda perfumowana Xerjoff Casamorati 1888 Regio jest inspirowana XVIII-wiecznymi zapachami przeznaczonymi dla najwyższej warstwy społeczna. Nie tylko nie brakuje im elegancji i wspaniałości zapachów XVIII-wiecznych mistrzów perfumiarstwa, ale wzbogacono je również o nowoczesną, ponadczasową koncepcję. Zapach został wprowadzony na rynek w 2003 roku. Ręcznie zbierane kwiaty lawendy, kwiaty cytryny i orzeźwiająca bergamotka to tony, które rozpoczynają mistrzowską kompozycję zapachową. Serce, które ujawnia kwiatowe tony, tworzy geranium, goździk i kwiat, który zajmuje niezastąpione miejsce w świecie zapachów - róża. Te akordy kreują również doskonałą wonną symfonię za pomocą tonów kardamonu, słodkiej śliwki i ylang-ylang. W bazie oczaruje Cię zmysłowe piżmo, które zniewoli nie tylko Ciebie, ale także Twoje otoczenie. Paczula i ambrette to kolejne składniki zapachu Xerjoff Casamorati 1888 Regio, a w finale zjawia się słodkie zakończenie w postaci wanilii.

Unikalny design i zawartość

Już na pierwszy rzut oka design w stylu secesyjnym dowodzi, że zawartość flakonika jest wyjątkowa, podobnie jak jego złoto-czarne wykonanie. Jeśli szukasz unikalnego korzennego zapachu o charakterystycznym cytrusowym odcieniu, znajdziesz go w unisex wodzie perfumowanej Xerjoff Casamorati 1888 Regio.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest