Ustawienia filtrów
Płeć
Seria Typ produktu
Cena
-

Yankee Candle

NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O marce Yankee Candle

Poznajcie Yankee Candle, czyli najbardziej znanego producenta, nie tylko świeczek zapachowych, ale także domowych woni wszechczasów. Świeczki zapachowe, które charakteryzują się bardzo długim czasem palenia, są popularne przede wszystkim, dlatego, że posiadają przepiękny aromat. To bezwątpienia sprawi, że jakikolwiek dom, czy mieszkanie zmienią się w przytulne miejsce. Wybierz z zapachów świeżych cytryn, pachnącej wanilii, aromatycznej lawendy lub świeżo wypranego prania. Yankee Candle już do 50 lat kieruje się pasją do wyjątkowych woni, a ich pierwsza świeczka powstała dzięki przypadkowi. Zapal tą, która jest Twoją ulubioną i przeczytaj niewiarygodną historię amerykańskich świeczek i wosku Yankee Candle.

Yankee Candle: Doskonały przykład amerykańskiego snu

Zbliżały się Święta Bożego Narodzenia 1969 roku, a 16 letni licealista Mike Kittredge nie miał za dużo pieniędzy. Kiedy myślał o tym, co podaruje matce pod choinkę, jego wzrok padł na dziecięce kredki z wosku. Spróbował je roztopić, a powstałą masę wlał do pustego kartonu po mleku. Dodał knot i stworzył świeczkę, która później tak zainteresowała sąsiada, że nie zawahał się on zapłacić za nią całego dolara i kilka centów. Zaoszczędzone pieniądze Mike zainwestował w porządny wosk, z którego wyprodukował kolejne dwie świeczki. Z nich jedna znalazła swoje miejsce pod choinką, a drugą młody przedsiębiorca ponownie sprzedał. Tak rozpoczął, nie tylko udany proces produkcji świeczek, ale także zapoczątkował sprzedaż przyjaciołom i znajomym. Kiedy po paru latach wosk i świeczki zapełniły cały garaż i dom rodziców, Mike przeniósł się do pobliskiej dawnej papierni oraz zatrudnił parę pomocników. Dzięki nim produkcja mogła się w pełni rozpocząć. W roku 1983 powstała fabryka, jak i sklep firmowy w South Deerfield, gdzie obecnie Yankee Candle wyrabia około 75 milionów świeczek rocznie.

Dlaczego właśnie świeczki Yankee Candle?

50 lat know-how: Yankee Candle absolutnie dokładnie wie, nie tylko jak stworzyć perfekcyjnie zapachową świeczkę, ale także jak wnieść jej piękną woń do Waszego domu.

W tych świeczkach znajdziecie najwyższy możliwy udział wonnych olejków, dzięki którym świeczki pachną już od pierwszego zapalenia, aż do ostatniego ostatniego płomienia.

Bezkonkurencyjna jakość nigdy Was nie zawiedzie.

Yankee Candle używa najwyższej jakości surowców. Od precyzyjnie przetworzonego szkła, przez rafinowaną parafinę i pachnące olejki, aż do 100% bawełnianych knotów.

Z niewiarygodnie szerokiego wyboru świeczek, każdy wybierze swojego faworyta.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: