Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria Wody toaletowe

Dostępny   |  (ID: )
280,89
Doręczymy
Odbiór osobisty
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

W 1916 roku w małym sklepiku z perfumami w zabytkowej części Parmy we Włoszech powstały wyjątkowe perfumy. Były niezwykle świeże i nowoczesne w porównaniu z typowymi wówczas niemieckimi perfumami. W tym roku powstała pierwsza czysto włoska Eau de Cologne. Najciekawsza na tej wodzie kolońskiej była właśnie jej czystość i skład, który nie zmienił się do dziś. Za tą prawdziwą historią nowego rozdziału w świecie perfum stoi marka Acqua di Parma. Z biegiem lat firma zyskała niesamowitą popularność. Już w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku była ulubieńcem gwiazd Hollywood, które podczas swoich wizyt we Włoszech często odwiedzały jej butiki, w celu zdobycia słynnej wody kolońskiej w eleganckiej butelce w stylu art deco. Od lat 60. XX wieku Acqua di Parma stała się ekskluzywną marką skierowaną do wyższych sfer, co dodatkowo potwierdzono w 2001 roku, kiedy to została kupiona przez firmę LVMH, oferującą najbardziej luksusowe towary z różnych dziedzin. Do jej produktów należy nie tylko Acqua di Parma, ale także szampan Moët lub znana na całym świecie odzież Louis Vuitton i wiele innych.

Acqua di Parma oferuje różne kolekcje zapachów, między innymi Blu Mediterraneo, która zawiera siedem wyjątkowych i błyskotliwych zapachów. Niszowe wonności z tej kolekcji inspirowane są krajobrazem śródziemnomorskiego regionu Włoch i jego piękną atmosferą. Jedną z nich jest woda toaletowa Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria. Inicjuje się relaksującymi tonami prawdziwej kalabryjskiej bergamotki, która jest tu wzbogacona esencją włoskich cytryn. W sercu grają owocowe i kwiatowe akcenty wraz z czerwonym imbirem i drzewem cedrowym. Tony te w bazie zamyka wetyweria, benzoes i zmysłowe piżmo.

Kalabria jest silna i intensywna. Tylko tutaj możemy znaleźć bergamotkę, główny składnik zapachu, w jej naturalnym środowisku, w dzikim i majestatycznym krajobrazie, w którym morska, świeża bryza miesza się z czarującymi i nieodpartymi zapachami przyrody. Acqua di Parma nie mogła znaleźć lepszej inspiracji dla swej wody toaletowej Bergamotto di Calabria. Ta luksusowa woda toaletowa zachwyca kobiety i mężczyzn obdarzonych wyrafinowanym gustem na całym świecie od 2010 roku. Przyjemnie aromatyczna i drzewna, tak prezentuje się Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena 5.0

(oceniono 1x)

  • 100 %klientów poleca
  • 1recenzji klientów

Opinie 1x

Opinia kupującego - Opineo.pl

super

Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: