Acqua di Parma

NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O marce Acqua di Parma

Ekskluzywność, luksus i elegancja - to główne symbole, które doskonale opisują włoską markę Acqua di Parma. Ta wyjątkowa i odnosząca sukcesy marka pojawiła się na rynku sto lat temu i utrzymuje swój prestiż do dnia dzisiejszego. Marka ta do dziś kojarzona jest wyłącznie z najwyższej jakości i najbardziej prestiżowymi perfumami włoskiej produkcji. W jej szerokiej i zróżnicowanej ofercie znajdziesz przede wszystkim wody kolońskie, wody perfumowane oraz wody toaletowe . W połączeniu z marką Acqua di Parma zainteresują cię jednak nie tylko czarujące i urocze zapachy, ale także nowe flakoniki w stylu art deco, które są chlubą tej marki. A jeśli styl, elegancja i urok są ważną częścią twojego życia, niektórych zapachów Acqua di Parma z pewnością nie powinno zabraknąć w twoim wyposażeniu kosmetycznym.

Historia marki Acqua di Parma

Fenomenalna marka Acqua di Parma powstała w pierwszej połowie XX wieku. Konkretnie był to rok 1916, kiedy pierwsza czysto włoska woda kolońska została stworzona przez najlepszych mistrzów w tej dziedzinie w małej perfumerii w centrum starego włoskiego miasta Parma. Był to nowoczesny, lekki i świeży zapach, który znacznie różnił się od ówczesnej mocnej, ciężkiej i intensywnej wody kolońskiej pochodzenia niemieckiego . Pierwsza włoska woda kolońska została stworzona wyłącznie z czysto naturalnych składników. Jego wyjątkowy skład prawie nie uległ zmianie do dziś. Jednak jego popularność stale rośnie. Już w latach pięćdziesiątych ten wspaniały zapach był ulubieńcem samych gwiazd Hollywood. Podczas swoich wizyt we Włoszech często odwiedzali sklepy tej firmy i kupowali dużą ilość słynnej włoskiej wody kolońskiej w eleganckiej butelce w stylu art deco. Od lat sześćdziesiątych Acqua di Parma stała się marką przeznaczoną przede wszystkim dla wyższej rangi firmy. Prestiż tej marki wzrósł nieco bardziej w 2001 roku, kiedy została kupiona przez firmę LVMH, oferującą najbardziej luksusowe towary w historii. Pod skrzydła firmy wpada nie tylko marka Acqua di Parma, ale także szampan Moët czy światowej sławy modne kreacje Louis Vuitton. Obecnie prawie każdego stać na perfumy i zapachy Acqua di Parma.

Luksusowy i ponadczasowy zapach Acqua di Parma

Słynna marka Acqua di Parma oferuje szeroką gamę zapachów damskich i męskich , które stały się już popularne wśród niewyczerpanej rzeszy miłośników wysokiej jakości perfum na całym świecie. Zapachy Acqua di Parma to luksusowe kompozycje zapachowe zawierające najbardziej wyrafinowane esencje i ekstrakty. Od tej marki można oczekiwać szczególnie kwiatowo-owocowych tonów z powiewem śródziemnomorskim. To bardzo czyste, wesołe i energetyczne kompozycje zapachowe , które inspirowane są głównie Morzem Śródziemnym. Jeden z najpopularniejszych perfum tej marki zawiera lekki i orzeźwiający zapach Acqua di Parma Colonia.

A ty ? Pociągają cię także zapachy południa, Morza Śródziemnego i świeżości?

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest