Acqua di Parma Colonia Club Wody kolońskie unisex

Opis produktu

W 1916 roku w małej perfumerii w historycznej części miasta Parma we Włoszech powstały wyjątkowe perfumy. Były niezwykle świeże i nowoczesne w porównaniu z popularnymi wówczas niemieckimi perfumami. W tym roku powstała pierwsza naprawdę włoska Eau de Cologne. Najbardziej niezwykłą cechą tej wody kolońskiej była jej czystość, a także skład, który nie zmienił się do dziś. Za tą prawdziwą historią o nowym rozdziale w świecie zapachów stoi marka Acqua di Parma, która na przestrzeni lat zyskała niesamowitą popularność. Już w latach pięćdziesiątych była ulubienicą hollywoodzkich gwiazd, które podczas swoich wizyt we Włoszech chętnie odwiedzały butiki firmy, aby kupić słynną wodę kolońską w eleganckiej butelce w stylu art deco. Od lat sześćdziesiątych Acqua di Parma stała się ekskluzywną marką wyższych sfer, co zostało dodatkowo potwierdzone w 2001 roku, kiedy to kupiła ją firma LVMH, oferująca najbardziej luksusowe towary z różnych branż. W jej asortymencie znajduje się nie tylko Acqua di Parma, ale także szampan Moët czy znane na całym świecie kreacje modowe Louis Vuitton i wiele innych.

Unisex woda kolońska Acqua di Parma Colonia Club odświeży Cię już na wstępie. Wynika to z zawartości mięty pieprzowej. W górnych tonach wraz z nią wesoło tańczy neroli, bergamotka, cytryna i mandarynka, uzupełnione zapachem petitgrain. Wprowadzenie jest wręcz cytrusową bombą z pocałunkiem świeżości, nie sądzisz? W części środkowej Colonia Club znajduje się aromatyczna, a przede wszystkim antystresowa lawenda. Po niej następuje galbanum, która pachnie balsamicznie drzewnym lasem. To jak siedzenie na wilgotnym mchu i chłonięcie atmosfery otaczających drzew i przyrody. Kolejnego słodko różanego zapachu dodaje geranium. Rozgrzewające akordy ambry, białego piżma i wetywerii z Haiti powoli zamykają ten tradycyjny zapach wody kolońskiej.

Acqua di Parma Colonia Club to świeże i stylowe wcielenie współczesnego włoskiego życia. Elegancka, promienna i dynamiczna, drzewna i mocno aromatyczna, taka jest Colonia Club. Od 2015 roku sprawia, że jej nosiciele stają się wyjątkowi.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: