Ustawienia filtrów
Płeć
Kategoria
Marka Seria
Cena
-
Objętość
-

Aspiratory do nosa

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Aspiratory do nosa

Masz w domu niemowlę lub małe dziecko, które jeszcze nie umie wydmuchiwać nosa? Ułatw mu oddychanie w przypadku przeziębienia, grypy lub innych chorób układu oddechowego za pomocą odpowiednio dobranego aspiratora. Dzięki temu przydatnemu urządzeniu możesz zapobiegać również powikłaniom związanym z katarem u dzieci, takim jak na przykład bolesne infekcje ucha.

Odciąganie kataru u małego dziecka jest dziś łatwe i bezpieczne

Na rynku dostępne są różne rodzaje odciągaczy kataru. Ręczne są zwykle mniejsze i łatwiejsze w użyciu, podczas gdy elektryczne mają więcej funkcji, są zazwyczaj większe i droższe. Używanie ręcznego, silikonowego aspiratora do nosa (bez BPA) jest stosunkowo łatwe. Najpierw należy dokładnie wyczyścić aspirator i nasadkę, którą wkłada się do nosa dziecka. Sam proces odciągania zależy od rodzaju aspiratora. Osoba dorosła albo ściska balonik, albo pomaga dziecku usunąć nagromadzony śluz, zasysając go ustami poprzez drugi koniec odciągacza. Ważne jest, aby przestrzegać zasad higieny zgodnie z instrukcją i każdorazowo wymieniać nasadki w celu uniknięcia przeniesienia infekcji.

Przydatne wskazówki dotyczące korzystania z nowoczesnego odsysacza kataru

Przed zabiegiem umyj nos i buzię dziecka ciepłą wodą. Wyczyść i zdezynfekuj aspirator natychmiast po odciągnięciu śluzu. Używając ręcznego aspiratora, uważaj, aby nie dostać zbyt dużej ilości śluzu do buzi dziecka. Ważne jest stopniowe odciąganie, aby Twoje dziecko dobrze się czuło. Nie zapomnij zaproponować dziecku napoju lub karmienia piersią po odciągnięciu śluzu, co dodatkowo pobudzi uwolnienie zalegającego śluzu z noska i buzi.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: