Bi-Oil PurCellin Oil Cellulit i rozstępy dla kobiet

Dostępny   |  (ID: )
 
  66,00
Doręczymy
Odbiór osobisty
Dostępny   |  (ID: )
30,30

Opis produktu

Odkryj jedną z najpopularniejszych i najbardziej skutecznych broni przeciwko cellulitowi i rozstępom. Mowa tu oczywiście o olejku pielęgnacyjnym Bi-Oil PurCellin Oil (Bio-Oil PurCellin Oil). Produkt ten poprawia wygląd rozstępów i blizn, eliminuje nieestetyczną "skórkę pomarańczową" i ujednolica wygląd skóry. To jednak nie jedyne jego zalety. Olejek sprawdzi się również w pielęgnacji skóry odwodnionej i zdradzającej oznaki starzenia. Sekretem skuteczności Bi-Oil PurCellin Oil jest jego skład, w którym znajdziemy nie tylko drogocenne olejki, ale także roślinne ekstrakty i witaminy.

Skąd bierze się popularność olejku Bi-Oil PurCellin Oil?

  • poprawia wygląd blizn,
  • poprawia wygląd plam pigmentacyjnych i innych defektów skórnych,
  • przeciwdziała powstawaniu nowych rozstępów i poprawia wygląd tych już istniejących,
  • działa przeciwstarzeniowo i nawilża skórę.

Wyjątkowy składnik PurCellin Oil

Przełomowy składnik PurCellin Oil zmienia konsystencję produktu, sprawiając, że jest on lekki i nietłusty. Dzięki temu witaminy i ekstrakty roślinne zawarte w olejku łatwiej wnikają w głąb skóry.

Jak stosować olejek do ciała?

Wmasuj produkt okrężnymi ruchami w skórę, koncentrując się na "problematycznych miejscach", takich jak uda, biodra, brzuch czy pośladki. Pozostaw do wchłonięcia. Stosuj dwa razy dziennie minimalnie przez trzy miesiące.

Informacja: Bi-Oil i Bio-Oil to ten sam produkt, pochodzący od jednego producenta i posiadający identyczny skład. Różnica w nazwie handlowej wynika z różnej dystrybucji w krajach EU.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest