Boucheron Jaïpur Homme Wody perfumowane dla mężczyzn

Dostępny   |  (ID: )
168,35
Doręczymy
Odbiór osobisty
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Szukasz zapachu, dzięki któremu zrobisz na wszystkich silne wrażenie? Właśnie znalazłeś go w zapachu wody perfumowanej dla mężczyzn Boucheron Jaipur Homme. Intensywna kompozycja zapachowa słynnej francuskiej marki o bogatej tradycji została wprowadzona na rynek w 1997 roku i jest jednym z najbardziej charakterystycznych orientalno-korzennych zapachów. Zapach przeznaczony jest dla pewnych siebie i charyzmatycznych mężczyzn, którzy dobrze wiedzą, czego oczekują od życia i dążą prosto do swoich celów. Wrażenie z zapachu potęguje design szklanej buteleczki ze złoto-niebieską nakrętką.

Orientalno-korzenny zapach dla pewnych siebie mężczyzn

Co doda Ci więcej energii niż akordy pełne świeżości? Zapach wody perfumowanej przedstawia się na początku poprzez współgrę bergamotki, cytryny, limonki i kardamonu. Serce zdobią akordy, które nie pozostawią żadnej kobiety bez odezwy, Twoje ciało przesyci zapach jaśminu, goździka, róży i niepowtarzalny aromat cynamonu. A baza? Może pochwalić się przymiotnikiem zmysłowa. Trio benzoesu, eleganckiego drzewa cedrowego i paczuli nie zaprzeczy w sobie zmysłowości.

Elegancki, intensywny zapach dla eleganckiego mężczyzny, w ten sposób jednym zdaniem można by opisać zapach wody perfumowanej dla mężczyzn Boucheron Jaipur Homme, który najlepiej wyróżnia się podczas chłodniejszych jesiennych i zimowych dni.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest