Britney Spears Prerogative Wody perfumowane

Dostępny   |  (ID: )
 
  101,30
Doręczymy
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda perfumowana Britney Spears Prerogative to intrygująca kompozycja typu unisex, która swoją premierę miała w 2018 roku. Na rynek wprowadziła ją kosmetyczna marka słynnej gwiazdy muzyki pop - Britney Spears. W zapachu Prerogative umiejętnie spleciono rozgrzewające przyprawy, kawę oraz pudrowe, drzewne i owocowe akordy, tworząc mieszankę, której nie sposób się oprzeć. Woda perfumowana Prerogative to swoisty debiut piosenkarki w dziedzinie zapachów dla mężczyzn, ponieważ dotąd jej nazwiskiem sygnowano wyłącznie kompozycje dla pań.

Ciekawe połączenie kawy, moreli i goji

Egzotyczne perfumy unisex Britney Spears Prerogative otwiera morela, jagody goji oraz różowy pieprz. Wraz z sercem kompozycji do głosu dochodzi aromat espresso z pianką, kremowy szafran i czerwona kalia. Eleganckie nuty bazy tworzy drzewo bursztynowe i drzewo sandałowe. Wypróbuj wodę perfumowaną Prerogative i podziel się nią z ukochaną osobą!

Britney w czarnym lateksie

Britney Spears promowała kompozycję Prerogative na Instagramie, pozując do zdjęcia w czarnym lateksowym stroju, otulona światłem żarówek i monitorami CCTV. "Portfolio zapachów marki Britney Spears rozwija się wraz z każdym nowym dziełem. Prerogative odzwierciedla wiarę w swoje umiejętności, wszechstronność i indywidualizm - cechy, które Britney pokazała w trakcie swojej kariery" - wyjaśnia Ron Rolleston, przedstawiciel firmy Revlon - "Już podczas prac nad konceptem zapachu przyświecała nam myśl, że Prerogative ma symbolizować przesuwanie granic swoich możliwości".

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest