Bvlgari Goldea The Roman Night Absolute Wody perfumowane dla kobiet

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda perfumowana Bvlgari Goldea The Roman Night Absolute odzwierciedla namiętną noc spędzoną w wiecznym Rzymie. Jest pełna zmysłowości, nieskrępowana i spontaniczna. Od początku do końca przemawia do Ciebie swoją tajemniczością i głębią. Według opinii użytkowniczek to doskonały wyraz kobiecości, jeden z tych rzadkich zapachów, w których od razu się zakochujesz. Na światowe rynki została wprowadzona w 2018 roku.

Niezwykle czarujący taniec wanilii, śliwki i piżma

Luksusowe perfumy dla kobiet Bvlgari Goldea The Roman Night Absolute otwierają się ciemnym likierem śliwkowym i uwodzicielskim kwiatem pomarańczy. Znany perfumiarz Alberto Morillas umieścił w ich sercu madagaskarską wanilię i jaśmin sambac. Erotyzującymi składnikami bazy są czarne piżmo, ziemisty mech i paczula. Dzięki obfitej dawce piżma woda perfumowana niezawodnie podkreśli Twój seksapil. Długa, pełna przygód, przesycona zapachem noc będzie tylko Twoja!

Klasyfikacja zapachu Goldea The Roman Night Absolute

Poprzedniczką zapachu jest woda perfumowana Bvlgari Goldea The Roman Night (2017). A jeszcze wcześniej powstały popularne kompozycje dla kobiet Goldea i Rose Goldea. Oba zapachy z motywem rzymskiej nocy dostępne są w eleganckiej okrągłej czarnej buteleczce inspirowanej klasyczną sztuką antyczną. Podaruj sobie renomowany włoski styl marki Bvlgari, która istnieje już od 1884 roku. Najpierw zasłynęła z biżuterii, a później także z perfum, będących również małymi dziełami sztuki. Woda perfumowana Goldea The Roman Night Absolute zawsze i wszędzie będzie Cię doskonale reprezentować.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest