Calvin Klein CK Everyone Woda toaletowa 50 ml unisex

78,00
Dostępność > 10 sztuk
Kod produktu: 104100
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Inne wersje produktu dla Calvin Klein CK Everyone Woda toaletowa
Zestawy Calvin Klein CK Everyone Woda toaletowa Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

W lutym 2020 roku serię uniseksowych perfum CK One wzbogaciła woda toaletowa CK Everyone - świeża, cytrusowo-aromatyczna kompozyja w klasycznym flakonie, przypominającym butelkę jamajskiego rumu.

CK Everyone - woda toaletowa dla każdego

Zapach dla wszystkich, bez względu na wiek i płeć. Ta myśl przyświecała twórcom wody toaletowej Calvin Klein CK Everyone. Doświadczony perfumiarz Alberto Morillas, mistrz w swojej dziedzinie i autor wielu hitowych kompozycji, stworzył zapach nowej generacji, produkowany w zgodzie z zasadami ekologii i oparty o składniki pochodzenia organicznego (79%), włącznie z alkoholem występującym naturalnie w przyrodzie. CK Everyone otwiera połączenie olejku pomarańczowego i pikantnego imbiru. W średniej warstwie spleciono akordy herbaty i rześkie tony wodne. Wonną symfonię zamyka szlachetne drzewo cedrowe, ciepła ambra, intensywne piżmo i lekko ziemiste paczuli. Wypróbuj wodę toaletową Calvin Klein CK Everyone i podziel się nią z kim tylko zechcesz!

Zobacz więcej

WYKONANE Z MATERIAŁÓW POCHODZĄCYCH Z RECYKLINGU
Szklany flakon składa się w 10% z materiałów pochodzących z recyklingu, opakowanie natomiast w 30% pochodzi z materiałów uzyskanych z recyklingu poużytkowego. 

Szklany flakon może zostać poddany recyklingowi dzięki wyjątkowej konstrukcji z odłączaną pompką.
Markową, elastyczną tasiemkę można zdjąć i ponownie wykorzystać na różne sposoby.
 

CK EVERYONE JEST WEGAŃSKI
Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego lub uznanych za produkt uboczny pochodzenia zwierzęcego.

79% składników tego zapachu jest pochodzenia naturalnego.

KAMPANIA

Czysty. Zielony. Cytrusowy.

CK EVERYONE to zapach unisex, który celebruje nieskończoną wolność w wyrażaniu siebie. Ten wegański zapach został wzbogacony o olejek pomarańczowy. Całość została zamknięta w szklanym flakonie, który może zostać poddany recyklingowi.
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: