Carner Barcelona Woody Collection Cuirs Wody perfumowane

Dostępny   |  (ID: )
319,99
Doręczymy
Odbiór osobisty
Dostępny   |  (ID: )
241,50
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda perfumowana Carner Barcelona Woody Collection Cuirs odkrywa mistyczne, duchowe oblicze silnych mężczyzn i kobiet. Zapach zbudowano na zmysłowych tonach drzewnych i akordach skóry, tworząc kompozycję tajemniczą, zniewalającą niezależnie od pory dnia czy roku. Ockniecie się w głębi lasu, przesyconego dymem tytoniowym i zwierzęcym zapachem surowej skóry... To małe arcydzieło nie jest dla każdego, ale zachwyci wyrobionych odbiorców niszowych zapachów. Cuirs stworzyła w 2011 roku dla marki Carner Barcelona perfumiarka Sonia Constant.

Podniecające połączenie oudu, skóry i drzewa sandałowego

Zapach Carner Barcelona Cuirs otwierają pikantne nuty kminku oraz szafranu. W sercu dołączają do nich akordy fiołka, paczuli, drzewa gwajakowego, cedrowego i sandałowego. Na koniec otrzymujemy zaproszenie do medytacyjnej przestrzeni poza czasem, gdzie powietrze nasycono intensywną wonią skóry, oudu i piżma, a dokoła unosi się dym palonej ambry, labdanum oraz kadzidła nagarmotha. Dla równowagi dodano haitański amyris i bób tonka.

Zapach ulotnych chwil

Carner Barcelona Woody Collection Cuirs pozwoli wam zajrzeć do zagubionej w lesie prastarej świątyni, gdzie wciąż unosi się zapach kadzideł i wiszących na ścianach skór. Założycielka marki i współtwórczyni zapachu, Sara Carner, pragnie, aby kompozycje Carner Barcelona wzbudzały czyste emocje, przywoływały autentyczne zdarzenia i piękne, rzadkie chwile ludzkiego życia.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest