Carner Barcelona Woody Collection Costarela Wody perfumowane

Dostępny   |  (ID: )
387,80
Doręczymy
Odbiór osobisty
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda perfumowana Woody Collection Costarela to świeża kompozycja typu unisex, którą na rynek wprowadziła hiszpańska marka Carner Barcelona. Firma ta specjalizuje się w produkcji niszowych zapachów dla bardzo wymagających klientów. Costarela przypomina środziemnomorską bryzę i lekko słoną, drzewną woń starych łodzi, zakotwiczonych przy piaszczystym brzegu. Jej zapach przeznaczony jest do stosowania w sezonie wiosenno-letnim, przede wszystkim w ciągu dnia. W związku z tym, że w kompozycji nie występują składniki typowo męskie lub kobiece, Costarela może być stosowana przez Ciebie i Twoją połówkę.

Woń bergamotki, morza i zmysłowej ambry

Cytrusowe perfumy unisex Costarela autorstwa Shyamali Maisondieu miały swoją premierę w 2016 roku. Kompozycję otwierają iskrzące nuty bergamotki, zestawione z aromatem drogocennego szafranu. W sercu zapachu wbrują morskie i piaskowe tony, które przeniosą Twoje myśli na bajeczną, opromienioną słońcem plażę. W bazie wody perfumowanej dominują akordy cedru wirginijskiego, zmysłowego ambroksanu oraz ciepłego bursztynu. Costarela to zapach, który przypadnie do gustu wszystkim wolnym duchom, miłośnikom przestrzeni, otwartego morza i przyrody.

Sara Carner – założycielka marki

Markę Carner Barcelona założyła w 2009 roku artystka i wizjonerka Sara Carner, która pochodzi z rodziny zajmującej się produkcją akcesoriów skórzanych. Zanim zdecydowała się na własny biznes, zbierała doświadczenia w kilku znaczących firmach kosmetycznych, co okazało się doskonałą inwestycją na przyszłość. Już w 2012 i 2013 roku Sara Carner wygrała prestiżowe nagrody FiFi Award za kompozycje Cuirs oraz Rima XI. Inspiracją dla powstania Woody Collection Costarela i pozostałych zapachów marki Carner Barcelona były drzewa - świadczy o tym nie tylko obecność drzewnych akordów w składzie perfum, ale także design ich opakowań.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest