Ustawienia filtrów
Płeć
Seria
Typ produktu
Cena
-

Catrice

Zapoznaj się z ofertą kosmetyków do pielęgnacji i makijażu lubianej marki Catrice i wybierz swój prezent przy ich zakupie za ponad 69 zł. Do wyboru są dwa wspaniałe prezenty – eyeliner Catrice Liquid Liner Waterproof w odcieniu 010 Don´t Leave Me lub cienie do powiek Catrice 5 In A Box w odcieniu 080 Diamond Lavender Look

Promocja obowiązuje od 13. 5. do wyczerpania limitu prezentów.


NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O marce Catrice

Znasz już kosmetyki dekoracyjne Catrice ? Innowacyjna niemiecka marka o nad podziw szerokim asortymencie powstała na początku tego tysiąclecia i od tego czasu zyskała niespotykaną popularność. Kilka razy w roku prezentuje udane nowości ze świata makijażu, a także niesamowite edycje limitowane. Marka Catrice jest mocno związana z modą, inspiracji szuka na pokazach mody i na ulicach światowych miast mody . Poluje na każdy trend i nie omija najmniejszego szczegółu. Następnie całą tę wiedzę przenosi na ulubione podkłady, pudry, korektory, pomadki i inne malowidła, które możesz kupić w nieodparcie niskich cenach.

Catrice i jej pasja do makijażu

Wielkie historie zwykle zaczynają się od odważnych ludzi z jasnymi wizjami, a historia kosmetyków Catrice nie jest wyjątkiem. Założycielka Christina Oster-Daum zawsze wierzyła, że potrafi stworzyć innowacyjną markę luksusowych kosmetyków dekoracyjnych, których ceny będą dostępne dla każdej kobiety . Firma Catrice została założona w Niemczech w 2004 roku z entuzjazmem i gorliwością, która do dziś inspiruje do powstawania nowych i ulepszania istniejących produktów. Rezultatem ciągłych innowacji są kosmetyki dekoracyjne najwyższej jakości, ponieważ jakość jest dla Catrice priorytetem numer jeden . Wysokiej jakości składniki i nowoczesna technologia, luksusowe tekstury i przystępne ceny w każdej sytuacji to podstawowe filary marki, która bezwzględnie unika wszelkich testów na zwierzętach.

Legendarne makijaże Catrice i inne kosmetyki dekoracyjne

Kosmetyki Catrice ucieleśniają czystą radość życia, a ich różnorodne odcienie otwierają idealną przestrzeń do eksperymentów z makijażem i kolorami. Wypróbuj inspirujące i lekko uzależniające produkty marki, której specjalnością są głównie makijaże twarzy . Jednak legendarne podkłady, korektory, bazy i rozjaśniacze Catrice to tylko jeden element układanki. Oczywiście marka ta oferuje również kosmetyki dekoracyjne do oczu, ust i paznokci, na pewno warto wspomnieć o tuszach do rzęs, cieniach do powiek, pomadkach, lakierach do paznokci i innych popularnych produktach. Kosmetyki Catrice od razu polubisz.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest