CeraVe Moisturizing Nawilżające mleczko do ciała i twarzy dla kobiet 1000 ml

114,40
Dostępność > 10 sztuk
Kod produktu: 117751
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy CeraVe Moisturizing Mleczko do ciała Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Marka CeraVe została założona w 2005 roku w celu poszerzenia rynku o skuteczne produkty kosmetyczne wzbogacone mieszanką 3 ceramidów. Produkty marki powstają we współpracy z czołowymi światowymi dermatologami i posiadają unikalną opatentowaną strukturę. Celem kosmetyków CeraVe jest zaoferowanie skutecznego rozwiązania osobom borykającym się z suchą, wrażliwą i popękaną skórą. Produkty mają więc za zadanie zwiększenie nawilżenia skóry, poprawę funkcji barierowej skóry i stymulację dalszej syntezy lipidów. Asortyment CeraVe obejmuje między innymi kremy do rąk, kremy do ciała i twarzy oraz kremy do stóp.

CeraVe: Skuteczne kosmetyki z ceramidami

Jak wspomniano powyżej, kosmetyki CeraVe wzbogacone są mieszanką 3 ceramidów naturalnie występujących w skórze, a mianowicie ceramidu 1, ceramidu 3 i ceramidu 6-II. Czym dokładnie są ceramidy? Jest to rodzaj cząsteczek lipidów, które naturalnie występują w skórze i stanowią 50% bariery skórnej. Ceramidy są absolutnie niezbędne do odnowy i nawilżenia bariery skórnej, bez której skóra byłaby sucha, swędząca i podrażniona. Oprócz ceramidów kosmetyki CeraVe zawierają również kwasy tłuszczowe, cholesterol i fitosfingozynę.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: