Chanel Chance Wody perfumowane dla kobiet

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Marka Chanel nieodłącznie kojarzy się ze światem kobiecych i zmysłowych zapachów. Taka właśnie jest woda perfumowana Chanel Chance, którą wprowadzono na rynek w 2003 roku. Chance a Chanel? Dwa słowa, które są tak podobne i które od kilkunastu lat tworzą nazwę jednej z najciekawszych kompozycji tej marki. Francuski wyraz chance oznacza szczęście i jest idealnym określeniem dla perfum utkanych z delikatnych kwiatowych akordów, owocowych nut oraz ciepłych tonów drzewnych.

Wyrafinowana kompozycja dla kobiet

Woda perfumowana Chanel Chance, którą ukryto w prostym, eleganckim flakonie, powstała z myślą o niepoprawnych marzycielkach w każdym wieku. Kompozycję otwiera iskrzące połączenie hiacyntu oraz pikantnego czarnego pieprzu. Serce zapachu tworzą akordy upajającego jaśminu i ziemistej wetiwerii. Wonną symfonię zamyka wyjątkowe trio piżma, paczuli i kosaćca, które podkreśli zmysłową stronę Twojej natury. Daj się porwać niezwykłej wodzie perfumowanej Chancel Chance i poczuj, jak pachnie szczęście.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena 3.9

(oceniono 4x)

  • 75 %klientów poleca
  • 4recenzji klientów

Opinie 4x


Opinia kupującego - E-glamour.pl

Zapach jest piękny, ale niestety po 2 godzinach już zupełnie go nie ma, ani na ciele, ani na ubraniu. Testując w innej perfumerii stacjonarnej czułam na ręce nawet na drugi dzień. Nie wiem jaka jest przyczyna, ale jestem bardzo rozczarowana.

  • Bardzo nietrwały

Odpowiedź E-GLAMOUR.PL

Dzień dobry, trwałość produktów zalezy od wielu czynników. Oczywiście może Pani odesłać produkt na reklamację lub odstąpienie od umowy. Pozdrawiamy.

Opinia gościa - E-glamour.pl

tak

  • Piękny ciepły zapach od Chanel.
  • nie
Opinia kupującego - Opineo.pl

Chanel...nic dodać, nic ująć

Opinia kupującego - Opineo.pl

Klasa! No i chanelowska trwałość, nie do podrobienia.


Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach

Alternatywne produkty


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: