Coach Coach Wody toaletowe dla mężczyzn

          
Dostępny   |  (ID: )
148,00
Doręczymy
Odbiór osobisty
Dostępny   |  (ID: )
144,60
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Zapach pełen wspomnień, emocji i energii, to zapach wody toaletowej dla mężczyzn Coach Coach for Men, która oddaje wyjątkową atmosferę Nowego Jorku, miasta, które nigdy nie śpi. Drzewno-aromatyczna kompozycja zapachowa, która z łatwością przekona Cię do siebie już przy pierwszym powąchaniu i spojrzeniu, została wprowadzona na rynek w 2017 roku i jest stworzona z myślą o nowoczesnych mężczyznach, dla których w życiu nie egzystują granice i którzy podążają prostą drogą by spełnić swoje marzenia.

Drzewno-aromatyczny zapach dla nowoczesnych mężczyzn

Otaczaj się luksusem w postaci starannie dobranych akordów zapachowych, które razem tworzą harmonijną symfonię. Na początku poczujesz intensywne nuty słodkiej gruszki w towarzystwie zapachu orzeźwiającej bergamotki, aromatu egzotycznego kumkwatu, zapachu grejpfruta i delikatnych nut aromatycznej lawendy. W sercu trio w składzie kardamon, gardenia i kolendra skrywa się niczym drogocenny skarb. Ziemiste zakończenie podkreśli Twoją męskość za pomocą wetywerii, zamszu, drzewa bursztynowego i cennej prawdziwej ambry, która odgrywa jedną z głównych ról w zapachu.

Zawsze bądź sobą, odkryj zapach, który stanie się Twoją drugą skórą, zapach wody toaletowej Coach Coach for Men, odpowiedni do noszenia na co dzień i na specjalne okazje.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest