Creed Royal Water Wody perfumowane

Dostępny od 1 do 3 sztuk   |  (ID: )
1 075,10
Doręczymy
Odbiór osobisty
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Niewiele marek może poszczycić się tradycjami sięgającymi XVIII wieku. W roku 1760 powstał pierwszy zapach Creed, ekskluzywnej marki perfum z Londynu, nazwany Royal English Leather. Perfumami nasączono skórzane rękawiczki, które zostały podarowane królowi Jerzemu III. I tak założyciel marki, James Creed, przeszedł do historii, zostając głównym dostawcą perfum na dwór królewski. Tworzył zapachy na zamówienie dla szlachty, arystokracji oraz klas wyższych. Jego klientkami były królowa Wiktoria oraz cesarzowa Sissi.

W XX wieku perfumy Creed uwiodły prezydenta Johna F. Kennedy’ego, a także śmietankę Hollywood. W roku 1956 zapach tej marki nosiła Grace Kelly przy okazji swojego ślubu z księciem Monako. Perfumy Creed są często nazywane perfumami pierwszych dam. Używały ich między innymi Jacquelin Kennedy, Laura Bush oraz Michelle Obama.

Nie od razu perfumy Creed były dostępne dla każdego. Dopiero w roku 1970 Olivier Creed wprowadził je do perfumerii. Marka Creed to firma rodzinna, tradycje i receptury przechodzą z ojca na syna. Obecnie marką zarządza już siódma generacja rodziny Creedów.

Historia tych mieszanych ręcznie perfum jest bez dwóch zdań fascynująca. Creedowie przez 250 lat byli królewskimi dostawcami, a współczesność nie zmieniła ich podejścia do tworzenia niezwykłych woni. Zawsze jest to rękodzieło stworzone z najwyższej jakości składników. Perfumy Creed to absolutny szczyt luksusu, doceniany przez branżę i wiernych klientów.

Woda perfumowana Creed Royal Water zachwyca bogactwem zielonych i cytrusowych tonów. Zapach jest czysty i pełen życia, klasyczny i wyrafinowany. Kompozycja jest ukłonem w stronę najmłodszej generacji dziedziców brytyjskiej monarchii. Zapach otwierają pobudzające nuty mięty, połączone z bergamotką, cytryną, mandarynką oraz werbeną. Serce woni oddano korzennym akordom kminku, bazylii, pieprzu i jałowca. W bazie znajdziemy zmysłową, słodkawą ambrę oraz piżmo.

Creed Royal Water jest szlachetnym, unikatowym połączeniem czystej energii i magicznej zmysłowości. Jej misterna, wielowarstwowa konstrukcja zachwyci najwybredniejszych klientów.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest