Cuba Prestige Platinum Woda toaletowa dla mężczyzn 90 ml

Dostępny   |  (ID: 40671)
29,10
Doręczymy
Odbiór osobisty
Dostępny   |  (ID: 134392)
14,05

Opis produktu

Zainspirowany wyjątkową atmosferą słonecznej Kuby zapach wody toaletowej dla mężczyzn Cuba Prestige Platinum, przeznaczony jest dla charyzmatycznych mężczyzn, którzy zmierzają prostą drogą do swoich celów. Drzewno-aromatyczna kompozycja zapachowa nie neguje odrobiny elegancji, luksusu i ekskluzywności. Wyjątkowość znajduje również odzwierciedlenie w designie buteleczki, która przedstawia trzy połączone cygara. Ty też oczarujesz niejedną kobietę tym zapachem, który podniesie Twoją pewność siebie na podniebne wyżyny.

Drzewno-aromatyczny zapach dla charyzmatycznych mężczyzn

Twoja charyzma będzie wspierana już przez wstępne akordy, w których przeplatają się aromatyczna lawenda z orzeźwiającymi akordami bergamotki. Główną rolę w zapachu wody toaletowej odgrywają nuty kwiatowe, które kryją się w samym jej sercu. Męskość. Słowo nierozerwalnie związane z nutami bazowymi, które łączą w sobie aromat paczuli i akordy mchu dębowego.

Szukasz zapachu, który stanie się Twoim uroczym dodatkiem do noszenia na co dzień i na specjalne okazje? Odkryj go w wodzie toaletowej dla mężczyzn Cuba Prestige Platinum.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest