Dsquared2 Wood Wody toaletowe dla kobiet

Dostępny   |  (ID: )
115,80
Doręczymy
Odbiór osobisty
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda toaletowa Dsquared2 Wood przynosi nowoczesnej kobiecie ponadczasowy zapach cennego białego drewna, wybranych owoców i kwiatów. Stanowi gwarancję codziennej elegancji. Z pewnością docenisz to, że możesz ją skojarzyć z męską wodą toaletową o tej samej nazwie i stworzyć w ten sposób ze swoim partnerem duet, za którym wszyscy z przyjemnością będą się oglądać.

Główne esencje: liść maliny i białe drewno

Całoroczne perfumy damskie Dsquared2 Wood o stężeniu wody toaletowej ukrywają się w delikatnej różowej buteleczce. Pojawiły się na rynku w 2018 roku. Gdy powąchasz je po raz pierwszy, oszołomią cię konwalie, mandarynki, liście malin i magnolie, którym towarzyszą w sercu jaśmin i osmantus. Nostalgiczny zapach białych płatków po około godzinie zastąpi baza, która drży erotyzującym ambroksanem, cedrem i białym drewnem.

Warianty Dsquared2 Wood na dzień i na wieczór

Woda toaletowa podąża za wodą perfumowaną dla kobiet She Wood marki Dsquared2, która powstała po bardzo udanym zapachu dla mężczyzn o nazwie He Wood. Kompozycja zapachowa, dzięki której poczujesz się jak na spacerze po pachnącym lesie, istnieje na rynku od 2008 roku. Jej urok polega na stylowej czystości i mocnych drzewnych akordach. Zarówno woda perfumowana jak i toaletowa łączą w sobie elementy męskie i żeńskie i wprowadzają harmonię, którą pokochasz. Woda toaletowa Dsquared2 Wood o niższym stężeniu perfumowych składników nadaje się lepiej do codziennego noszenia, a intensywniejsza woda perfumowana Dsquared2 She Wood z kolei na wieczorowe spotkania towarzyskie o formalnej i bardziej swobodnej atmosferze.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest