Elizabeth Arden Green Tea Dezodoranty dla kobiet

Dostępny   |  (ID: )
 
  28,34
Doręczymy
Odbiór osobisty

Opis produktu

Dezodorant Elizabeth Arden Green Tea to dzięki swoim wonnym i odświeżającym składnikom dosłownie przypływ nowej energii i optymizmu. Skutecznie zwalcza pot i nie opuści Cię nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Pozwól rozpieszczać się dzień po dniu świeżą zieloną herbatą, cytrusami, jaśminem i piżmem!

Dlaczego warto zafundować sobie perfumy Elizabeth Arden Green Tea - dezodorant?

  • praktyczny dodatek do popularnego zapachu dla kobiet Green Tea,
  • w roli głównej zielona herbata, jaskrawe cytrusy, mięta i jaśmin,
  • całodzienna niezawodna ochrona ciała przed zapachem potu,
  • delikatny i praktyczny flakonik - idealny zapach do torebki.

Zapoznaj się z całą serią Elizabeth Arden Green Tea

Cała seria zapachów i kosmetyków pielęgnacyjnych Elizabeth Arden Green Tea opiera się na dobroczynnym działaniu zielonej herbaty. Zapoczątkowała ją woda perfumowana Green Tea, która została wprowadzona na światowe rynki w 1999 roku. Od tego czasu cieszy się stałą popularnością. Kompozycja skomponowana przez Francisa Kurkdjiana zawiera jaskrawe cytrusy, piżmo, jaśmin, goździki i oczywiście zieloną herbatę. Do wody perfumowanej Elizabeth Arden Green Tea należy dezodorant z tej strony, a także krem do ciała, balsam do ciała i żel pod prysznic.

Używając jednocześnie dodatków zapachowych i kosmetyków uzyskasz efektowne nawarstwianie kompozycji Green Tea na swojej skórze, ale także na ubraniach. Używaj perfum na tekstylia szczególnie latem, kiedy składniki zapachowe szybciej odparowują ze skóry. W serii Elizabeth Arden Green Tea mogą zainteresować Cię również wariacje Cucumber, Bamboo, Camellia, Mimosa, Summer, Nectarine Blossom, Lavender, Tropical, Lotus, Yuzu lub Exotic.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: