Elizabeth Arden Green Tea

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O serii Elizabeth Arden Green Tea

Zielona herbata ma dobroczynny wpływ na organizm! Czerpie z niej również popularna na całym świecie woda perfumowana dla kobiet Elizabeth Arden Green Tea (1999), prekursorka szerokiej kategorii zapachów i kosmetyków pielęgnacyjnych. Już na początku XX wieku amerykańska marka Elizabeth Arden doprowadziła do rozpowszechnienia się makijażu w klasie średniej społeczeństwa. Z kosmetykami Elizabeth Arden możesz być pewna, że powierzasz swoją urodę w ręce tradycji i wieloletniego doświadczenia. Najbardziej znane perfumy marki Elizabeth Arden to 5th Avenue i Green Tea.

Elizabeth Arden Green Tea: Słynny zapach i cała seria

Perfumy z serii Green Tea to bezkresna fala energii i optymizmu. Są czyste, przyjemne i orzeźwiające, szczególnie polecane w ciepłym wiosenno-letnim okresie. Wybierz te najlepsze dla siebie kierując się ulubionymi składnikami i nie zapomnij o towarzyszących im kosmetykach, które wzmocnią ich zapach. „Często daję na prezent. Korzystna cena w stosunku do jakości,” poleca je online pani Alicja.

Wskazówki dotyczące kosmetyków Elizabeth Arden Green Tea

TOP produktem pozostaje wciąż pierwsza jasnozielona woda perfumowana Elizabeth Arden Green Tea z końca poprzedniego tysiąclecia, w której znajdziesz między innymi energetyczne cytrusy, piżmo, jaśmin, goździki i oczywiście zieloną herbatę. Pasuje do niej również popularny krem do ciała, mleczko do ciała lub żel pod prysznic. „Wspaniały i świeży zapach.” „Dostarczy energii i dobrego humoru.” „Poddany próbie lat zapach, do którego stale wracam.” - To tylko kilka z setek recenzji na naszej stronie internetowej. Innymi popularnymi wariacjami są: woda toaletowa Elizabeth Arden Green Tea Cucumber (wonna alternatywa dla mrożonego napoju), Bamboo, Camellia, Mimosa, Summer, Nectarine Blossom, Lavender, Tropical, Yuzu, Exotic, Lotus… Z pewnością również Ty zakochasz się w kuszących zapachach zielonej herbaty i innych darów natury.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: