Escentric Molecules Escentric 03 Wody toaletowe

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Ekscentryczne molekuły - już sama nazwa firmy wskazuje, że z jej kompozycjami nie sposób się nudzić! Niemiecka marka, która powstała w 2006 roku, traktuje produkcję perfum jak artystyczny odłam chemii. Autorem wszystkich zapachów jest jeden człowiek - Geza Schoen, perfumiarz z duszą buntownika. Stworzył on cykl kompozycji z numerami w nazwie, która zawsze składa się z binarnej pary wód toaletowych (Escentric oraz Molecule). Duet ten zawiera jeden wspólny składnik chemiczny - w Escentric zestawiono go z innymi esencjami, w Molecule stanowi on 100% składu. Oto nuty zapachowe kompozycji Gezy Schoena:

01 – Iso E Super (przypomina aksamitne tony drzewa cedrowego)

02 – Ambroxan (specyficzna woń świeżego i zmysłowego ambroksanu)

03 – Vetiveryl Acetate (przypomina zapach wetiwerii, ale jest delikatniejsza)

04 – Javanol (przypomina zapach czystego drzewa sandałowego).

Wybierz ten, który zachwyci Cię najbardziej.

Dominującym składnikiem wody toaletowej Escentric Molecules Escentric 03 jest Vetiveryl Acetate. Obok tytułowej molekuły, w kompozycji znajdziemy także kilka innych wonnych akordów. Nuty głowy tworzy połączenie pikantnego imbiru, wibrującej skórki z limetki oraz zielonego pieprzu. Serce perfum jest bogate i aksamitne dzięki tonom kosaćca, egipskiego jaśminu oraz herbaty. Bazę wody toaletowej oparto na nutach ziemistej wetiwerii, wzbogaconej o drzewo sandałowe, cedr oraz intensywne piżmo. To wszystko doskonale dopełnia aromat skóry. Autor kompozycji, Geza Schoen, chciał udowodnić, że umiejętne połączenie korzennych składników może być harmonijne i zmysłowe.

Woda toaletowa Escentric Molecules Escentric 03 należy do grupy perfum typu unisex. Jej oryginalny i luksusowy zapach przypadnie do gustu osobom, które lubią podkreślać swoją wyjątkowość i chętnie sięgają po nieszablonowe rozwiązania. Poczuj się naprawdę ekstrawagancko z wodą toaletową Escentric 03 marki Escentric Molecules!

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest