Guerlain Samsara Wody perfumowane dla kobiet

Dostępny   |  (ID: )
363,50
Doręczymy
Odbiór osobisty
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Samsara, czyli niekończące się odradzanie w języku indyjskim, sanskrycie, jest, zgodnie ze spuścizną buddyzmu tybetańskiego, cyklem życia. Szlachetniejszej nazwy jednego z pierwszych i czysto drzewnych zapachów marka Guerlain już chyba nie mogła wybrać. Kobiety cieszą się jej nieodpartym i intensywnym zapachem od 1989 roku, kiedy to została stworzony przez samego Jeana Paula Guerlaina w hołdzie dla kobiet.

Woda perfumowana Guerlain Samsara to eliksir uwodzenia dla kobiet, które odnalazły równowagę i harmonię. Kompozycja tego wyjątkowego zapachu zawiera przede wszystkim najczystsze drzewo sandałowe, delikatny jaśmin, który wcześniej był używany jedynie jako dar dla Boga na ofiary religijne oraz słoneczny ylang-ylang.

Samsara jest rozgrzewająca jak objęcie i niezwykła podobnie jak jej piękna buteleczka. Chodzi o drzewny zapach z domieszką orientu i długą wytrzymałością. Nadaje się do noszenia w dzień i w nocy. Ale dziś wieczorem może doskonale podkreślić Twoje zmysłowe ja i swoją intensywnością uwydatnić Twoją urodę.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest