GUESS

NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O marce GUESS

  • „Wierz w siebie, podążaj za swoim instynktem i nigdy się nie poddawaj!” - mówi amerykańska modna marka GUESS , w świecie mody i perfum uważana za symbol młodzieńczego życia, odwagi i niekończącej się przygody. Seksowne perfumy GUESS to często pachnąca alternatywa dla białych T-shirtów i znoszonych dżinsów - popularnych i sprawdzonych ubrań na co dzień. Odpowiedni dla wszystkich rebeliantów i rebeliantek z dużą pewnością siebie, i owym pomagają otworzyć każde drzwi. Jednak asortyment GUESS obejmuje również nowoczesne męskie zapachy fougere na wieczorne przyjęcia, takie jak Guess Night.

GUESS: Słynne indigo dżinsy, torebki i perfumy

Marka GUESS została założona w 1981 roku w Los Angeles w USA przez braci Georgesa, Armanda, Paula i Maurice'a Marciano , wywodzących się z marokańskich Żydów i potomków rabinów, którzy dorastali we Francji. Na ówczesnym nudnym rynku marka okazała się prawdziwą rewelacją. Od razu zasłynęła z dżinsów o spranym wyglądzie, a także z czarno-białych reklam z top modelkami i innymi celebrytami, takimi jak Eva Herzigová i Claudia Schiffer. Marka znana jest również z torebek, akcesoriów, a przede wszystkim inspirujących perfum. „Wielka satysfakcja” „Luksusowy prezent.” „Przypuszczam, że rok 1981 jest jak góry w Austrii czy Szwajcarii, czujesz świeże i czyste powietrze.” „Tradycyjna marka, jakość, świetna cena”. - To są właśnie opinie klientów TOP zapach GUESS.

Najbardziej znane perfumy damskie i męskie marki GUESS

Perfumy GUESS są obecne na rynku od 1990 roku i wyglądają bardzo uwodzicielsko, podobnie jak moda tej marki. Do najbardziej znanych należy Guess Seductive , w której znajdują się kuszące damskie kwiatowo-owocowe zapachy oraz czarujące męskie orientalne zapachy. Legendarne jeansy przywodzą na myśl upragnioną wodę toaletową Guess 1981 Indigo (2018) w wersji damskiej i męskiej, świetny dodatek nie tylko do odzieży jeansowej. Perfumy Guess 1981 (2017 damskie), Guess Night (2013 męska) lub Girl Belle (2013 damskie) mają doskonałe oceny. Jeśli wybierzesz perfumy GUESS do swojej mody, od razu poczujesz się świetnie i optymistycznie. I właśnie o to chodzi!

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest