Hermes Eau de Citron Noir Wody kolońskie

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Thierry Hermés, założyciel słynnej marki o tej samej nazwie, koncentrował się na ekskluzywnych towarach o luksusowym designie i najwyższej jakości. Produkty wykonane z najlepszej skóry w postaci torebek, akcesoriów, obuwia, biżuterii, światowej sławy jedwabnych chusteczek, ale także porcelany, to główny asortyment tej luksusowej fabryki z rodzinną tradycją. Jak większość domów mody, Hermés także postanowił zrobić krok we właściwym kierunku i stworzył swoją kolekcję zapachów. Są one komponowane przez najlepszych perfumiarzy w branży i to już od 1944 roku. Od tego czasu zapachy Hermés zyskały ogromną liczbę lojalnych i entuzjastycznych użytkowników na całym świecie.

Jedną z wyjątkowych wód kolońskich marki jest bez wątpienia Hermés Eau de Citron Noir. Perfumiarka Christine Nagel otrzymała od Hermés wolną rękę w komponowaniu nowego zapachu. Eau de Citron Noir jest ucieleśnieniem jej fascynacji różnorodną obfitością cytrusów w świecie roślin. Christine chciała stworzyć coś nowego, czego wcześniej nie widziano, a nie tylko cytrusową klasykę, w którą obfituje rynek. Woda kolońska Hermés Eau de Citron Noir zawiera zatem rozliczne nietypowe esencje cytrusowe, które raczej rzadko pojawiają się w perfumach. Do nich niewątpliwie należy silnie aromatyczna roślina o nazwie ręka Buddy. Następnie można wspomnieć o czarnej suszonej limonce, która ma ostrzejszy zapach niż jej klasyczna „siostra”. Kompozycja zapachu dodatkowo miesza cytryny z różnych części świata z czarną herbatą. Wyjątkowość i niezwykłość wśród cytrusowych zapachów uzyskano dzięki dwóm składnikom – drzewu gwajakowemu i zapachowi dymu.

Hermés Eau de Citron Noir to wyraźna i wybuchowa witalność owoców cytrusowych połączona z wytworną głębią dymnych i drzewnych esencji. Perfumy oferują unikalny i paradoksalny cytrusowy ślad, utrzymującą się świeżość i wytrwałość. Odzwierciedla sztukę życia w stylu Hermés. Po prostu idealna, dla kobiet i mężczyzn, na cały dzień i do późnych godzin nocnych, taka właśnie jest Eau de Citron Noir marki Hermés.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest