Hermes Eau de Rhubarbe Écarlate Wody kolońskie unisex

Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy Hermes Eau de Rhubarbe Écarlate Wody kolońskie Wybierz z dostępnych zestawów

Opis produktu

Woda kolońska Hermes Eau de Rhubarbe Ecarlate określana jest jako unisex, ponieważ stosować ją mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dominującą kwaśność rabarbaru świetnie przełamuje słodycz czerwonych jagód i zmysłowe białe piżmo. Autorką niepowtarzalnej kompozycji z 2016 roku jest szwajcarska perfumiarka, Christine Nagel.

Wyrafinowany zapach dla niej i dla niego

Ze względu na zawartość świeżych, owocowych akordów, woda perfumowana Hermes Eau de Rhubarbe Ecarlate sprawdzi się przede wszystkim podczas wiosennych i letnich miesięcy. Zapachy marki Hermes, która działa w branży modowej już od XIX wieku, łączy oryginalność, zmysłowość i wyrafinowanie. Kompozycją Eau de Rhubarbe Ecarlate możesz podzielić się z ukochaną osobą, tworząc w ten sposób znak rozpoznawczy waszej relacji.

Zachwyć się unikalnym aromatem rabarbaru

Zapach i smak rabarbaru jest rześki, owocowy i lekko kwaskowaty. Niektórzy wyczuwają w nim subtelny aromat truskawek. Damskie perfumy z nutą rabarbaru, których jest na rynku coraz więcej, często mają w swoim składzie również różowe lub białe kwiaty (na przykład jaśmin). W perfumach typu unisex rabarbar łączy się ze akordami o neutralnym charakterze. W przypadku wody kolońskiej Eau de Rhubarbe Ecarlate były to czerwone owocowe jagodowe oraz uwodzicielskie białe piżmo.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: