Hermes Eau de Rhubarbe Écarlate Wody kolońskie

Opis produktu

Woda kolońska Hermes Eau de Rhubarbe Ecarlate określana jest jako unisex, ponieważ stosować ją mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dominującą kwaśność rabarbaru świetnie przełamuje słodycz czerwonych jagód i zmysłowe białe piżmo. Autorką niepowtarzalnej kompozycji z 2016 roku jest szwajcarska perfumiarka, Christine Nagel.

Wyrafinowany zapach dla niej i dla niego

Ze względu na zawartość świeżych, owocowych akordów, woda perfumowana Hermes Eau de Rhubarbe Ecarlate sprawdzi się przede wszystkim podczas wiosennych i letnich miesięcy. Zapachy marki Hermes, która działa w branży modowej już od XIX wieku, łączy oryginalność, zmysłowość i wyrafinowanie. Kompozycją Eau de Rhubarbe Ecarlate możesz podzielić się z ukochaną osobą, tworząc w ten sposób znak rozpoznawczy waszej relacji.

Zachwyć się unikalnym aromatem rabarbaru

Zapach i smak rabarbaru jest rześki, owocowy i lekko kwaskowaty. Niektórzy wyczuwają w nim subtelny aromat truskawek. Damskie perfumy z nutą rabarbaru, których jest na rynku coraz więcej, często mają w swoim składzie również różowe lub białe kwiaty (na przykład jaśmin). W perfumach typu unisex rabarbar łączy się ze akordami o neutralnym charakterze. W przypadku wody kolońskiej Eau de Rhubarbe Ecarlate były to czerwone owocowe jagodowe oraz uwodzicielskie białe piżmo.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest