Hollister Festival Vibes Wody toaletowe dla mężczyzn

Dostępny   |  (ID: )
 
  77,28
Doręczymy
Odbiór osobisty
          
Dostępny   |  (ID: )
57,82
Dostępny   |  (ID: )
103,81
          
Dostępny od 1 do 3 sztuk   |  (ID: )
83,05
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda toaletowa dla mężczyzn Hollister Festival Vibes wibruje energią dzikiej imprezy nad brzegiem morza. Wszak marka Hollister, która wprowadziła ją na rynek w 2018 roku, pochodzi właśnie ze słonecznej południowej Kalifornii i jest inspirowana stylem życia entuzjastów surfingu. Świeżą wodę toaletową Festival Vibes możesz nosić w cieplejszych porach roku, zwłaszcza w ciągu dnia. Ale nadaje się również na wieczorowe okazje - po zmroku nakładaj ją po wyjściu spod prysznica (jeszcze przed ubraniem się) w większych ilościach. Zobaczysz, jakie będziesz święcić sukcesy!

Morska i drzewna kompozycja

Perfumy Hollister Festival Vibes otwiera akord morskiego powietrza, soczysty ananas i liście brzozy. Drzewne serce uzupełnia imbir i liście laurowe. W bazie poczujesz tony mchu dębowego, zmysłowej ambry i fasoli tonki. Wiele pomysłowo połączonych warstw odzwierciedla beztroski styl życia. Ciesz się wolnością i niekończącym się latem dzięki wodzie toaletowej Hollister Festival Vibes.

Zapach festiwalowego nastroju

Zapachy Festival Vibes - niebieski dla mężczyzn i różowy dla kobiet - są cool, pełne wspaniałego festiwalowego nastroju, bezpośrednio zachęcają do letnich przygód. Jeśli jesteś fanem aktywnego wypoczynku w połączeniu z dobrą muzyką, wybierz zapachy Hollister Festival Vibes jako idealny dodatek. Pamiętaj jednak, że zapachy potrzebują ciepła, aby się rozwinąć. Dlatego podczas ich stosowania wykorzystuj cieplejsze miejsca na skórze, takie jak skronie, szyja i nadgarstki. W pośpiechu docenisz sztuczkę: nałóż zapach na oba nadgarstki, a następnie wetrzyj je o przeciwległe strony szyi.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest