🎁 do zamówienia Dermacol

Hollister Wave Wody toaletowe dla mężczyzn

Dostępny   |  (ID: )
 
  98,70
Doręczymy
Odbiór osobisty
Dostępny   |  (ID: )
81,40
Dostępny   |  (ID: )
60,84
Dostępny   |  (ID: )
101,40
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda toaletowa dla mężczyzn Hollister Wave For Him została wprowadzona na rynek w 2016 roku, tak samo jak jej damski odpowiednik. Ta cytrusowo-drzewna kompozycja zachwyci młodych i aktywnych mężczyzn, którzy kochają wolność i fale oceanu pod stopami. Zapach Hollister Wave For Him jest wprost stworzony na wiosenne i letnie dni, ale z powodzeniem sprawdzi się także podczas wielkich wieczornych wyjść. Wystarczy nanieść nieco większą ilość perfum na skórę, by znaleźć się w centrum uwagi podczas każdej imprezy.

Siła cytrusowych owoców yuzu

Perfumy Hollister Wave For Him to intensywna, męska kompozycja, którą otwierają świeże akordy grapefruitów, tropikalnych owoców yuzu i zielonych liści bambusa. Serce zapachu tworzą tony cyprysu, neroli i lawendy, w jego bazie znajdziemy natomiast nuty fasoli tonka, zmysłowego piżma, soli i drewna wyłowionego z morza. Pokonaj siłę oceanu z wodą perfumowaną dla mężczyzn Hollister Wave For Him!

Sportowe zapachy marki Hollister

Marka Hollister powstała w 2000 roku w Kalifornii i od tego momentu cieszy się popularnością wśród użytkowników na całym świecie. W portfolio firmy znajdziemy odzież i perfumy, które nieodłącznie kojarzą się z plażą, surfingiem i wakacyjną atmosferą. Ciesz się życiem z wodą toaletową Hollister Wave For Him, która zabierze Cię w niezapomnianą podróż do słonecznej Kalifornii!

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: