HUGO BOSS Boss Bottled

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O serii HUGO BOSS Boss Bottled

BOSS Bottled marki HUGO BOSS to szeroka gama kosmetyków męskich o zapachu stworzonym z myślą o ambitnym mężczyźnie odnoszącym sukcesy , który dąży do celu. Wszystko, co robi, ma na celu odniesienie sukcesu, a zapach BOSS Bottled stanie się nieodłączną częścią jego udanej kampanii.

Pewny i nowoczesny zapach BOSS Bottled stał się nieodzownym klasykiem dzięki czystym liniom. Łączy w sobie elegancję i styl współczesnego mężczyzny. Pełen świeżych i zmysłowych tonów* zapach emanuje wyjątkowością, wyrafinowaniem i czystą radością z życia. Zrównoważoną kompozycję otwiera akord świeżych owoców. W ciepłym, kwiatowo-korzennym sercu dominuje pelargonia doprawiona szczyptą goździków. Podstawą jest niewątpliwie męska pulsująca harmonia drzewa sandałowego, cedru i wetywerii.

Urzekająca i ponadczasowa woda toaletowa lub perfumy BOSS Bottled nie może zabraknąć na stole żadnego współczesnego mężczyzny.

Woda toaletowa BOSS Bottled Unlimited ma jeszcze bardziej orzeźwiającą świeżość, nieskończoną energię i aromatyczną męskość . Da ci wystarczająco dużo energii, abyś mógł odnieść sukces ponad twoje możliwości.

BOSS Bottled Sport to sportowa edycja tej bardzo popularnej wody toaletowej. Jej zapach jest energiczny i bardzo odurzający . BOSS Bottled Sport jest odpowiedni dla mężczyzn z duchem rywalizacji, którzy nie boją się stawiać sobie wyzwań.

BOSS Bottled Night to tajna broń mężczyzny w dziedzinie uwodzenia. Z tym impulsywnym i męskim zapachem każda osoba, która ją nosi, stanie się „panem nocy” i uwodzicielską pokusą dla wszystkich kobiet. Tak jak BOSS Bottled jest symbolem sukcesu w ciągu dnia, BOSS Bottled Night ze swoim intensywnym korzennym zapachem gwarantuje sukces nocnego życia.

Bogatą gamę zapachów BOSS Bottled uzupełniają oczywiście żele pod prysznic, płyny po goleniu i inne kosmetyki dla mężczyzn , dzięki czemu możesz cieszyć się swoim ulubionym zapachem zawsze i wszędzie. Możesz nakładać i zintensyfikować zapach, aby zwiększyć jego intensywność.

Bądź odnoszącym sukcesy i wyjątkowym mężczyzną z BOSS Bottled każdego dnia podczas wymagających zadań, na spotkaniach, przy uprawianiu sportu i podczas gorącej nocnej imprezy.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest